Sally Hansen

Sally Hansen

miejsce
w rankingu

--

Sally Hansen
0.0
opinii: 0
Domowe sposoby na piękne i lśniące włosy

Domowe sposoby na piękne i lśniące włosy

Czytaj artykuł
Czym kierować się przy wyborze podkładu?

Czym kierować się przy wyborze podkładu?

Czytaj artykuł
Zalety kosmetyków mineralnych

Zalety kosmetyków mineralnych

Czytaj artykuł

Kup w sklepie

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Zapoznaj się z ulotką

Producent:

Thumb sally hansen

Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

Specyfik Sally Hansen został dodany do kategorii Uroda wraz z tagami: Zrogowacenia Stóp, krem do stóp. Wytwórcą specyfiku Sally Hansen jest Sally Hansen, który również jest twórcą takich specyfików jak Insta-Dri, Instant Cuticle Remover, Complete Salon Manicure, Creme Hair Bleach For Face, Sally Hansen . Ulotka preparatu Sally Hansen jest dostępna i można ją zobaczyć. Na stronie Supple.PL mogą Państwo zobaczyć opinie na temat Sally Hansen oraz znaleźć opis produktu i przejrzeć jego opakowanie. Preparat Sally Hansen dostępny jest bez recepty. Na naszym blogu nie ma jeszcze informacji na temat preparatu Sally Hansen . Preparat Sally Hansen został dołączony do bazy serwisu w dniu 2016-04-21 08:44. Jeżeli jesteś osobą, która używała preparatu Sally Hansen to prosimy o dodanie swojej recenzji. Nasza platforma uzupełniana jest przez internautów i to właśnie dzięki osobom takim jak Ty możemy dzielić się z innymi informacjami na temat stosowania Sally Hansen . Jeżeli utworzysz opinię na temat specyfiku Sally Hansen to z pewnością pomożesz wielu ludziom.