Sally Hansen

Sally Hansen

miejsce
w rankingu

--

Sally Hansen
0.0
opinii: 0
Suplementy poprawiające kondycję naszej skóry

Suplementy poprawiające kondycję naszej skóry

Czytaj artykuł
Jak pozbyć się zaskórniaków domowymi sposobami?

Jak pozbyć się zaskórniaków domowymi sposobami?

Czytaj artykuł
Olej marchewkowy jako surowiec kosmetyczny?

Olej marchewkowy jako surowiec kosmetyczny?

Czytaj artykuł

Kup w sklepie

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Zapoznaj się z ulotką

Producent:

Thumb sally hansen

Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

Specyfik Sally Hansen został dodany do kategorii Uroda wraz z tagami: Zrogowacenia Stóp, krem do stóp. Wytwórcą specyfiku Sally Hansen jest Sally Hansen, który również jest twórcą takich specyfików jak Insta-Dri, Instant Cuticle Remover, Complete Salon Manicure, Creme Hair Bleach For Face, Sally Hansen . Ulotka preparatu Sally Hansen jest dostępna i można ją zobaczyć. Na stronie Supple.PL mogą Państwo zobaczyć opinie na temat Sally Hansen oraz znaleźć opis produktu i przejrzeć jego opakowanie. Preparat Sally Hansen dostępny jest bez recepty. Na naszym blogu nie ma jeszcze informacji na temat preparatu Sally Hansen . Preparat Sally Hansen został dołączony do bazy serwisu w dniu 2016-04-21 08:44. Jeżeli jesteś osobą, która używała preparatu Sally Hansen to prosimy o dodanie swojej recenzji. Nasza platforma uzupełniana jest przez internautów i to właśnie dzięki osobom takim jak Ty możemy dzielić się z innymi informacjami na temat stosowania Sally Hansen . Jeżeli utworzysz opinię na temat specyfiku Sally Hansen to z pewnością pomożesz wielu ludziom.