Saldiam
Czy wiesz jak radzić sobie z bólem zatok?

Czy wiesz jak radzić sobie z bólem zatok?

Czytaj artykuł
Jak szukać przyczyn bólu głowy?

Jak szukać przyczyn bólu głowy?

Czytaj artykuł
Innowacyjne sposoby leczenia bólu

Innowacyjne sposoby leczenia bólu

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Opinia użytkownika 2016-03-22 11:59

  Dobry krem na katar..Niema skutków ubocznych.

 • Joanna 2016-03-08 16:21

  Działa przeciwzapalnie i przeciwbólowo. Polecam.

 • Zapoznaj się z ulotką Saldiam

  Producent:

  JELFA

  Thumb jelfa

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników Najlepsze produkty - przeciwbólowy

  Specyfik Saldiam został przyporządkowany do kategorii Ból wraz z tagami: ból mięśni, ból kręgosłupa, ból stawów, ból pleców, Nerwobóle, reumatyzm, przeciwbólowy. Wytwórcą specyfiku Saldiam jest Jelfa, który również jest producentem takich preparatów jak Vratizolin, Saldiam, Famidyna, Clobaza, Lumbolin Maść. Ulotka preparatu Saldiam jest dostępna i można ją zobaczyć. W naszym serwisie mogą Państwo sprawdzić opinie na temat Saldiam oraz znaleźć opis preparatu i przejrzeć jego zdjęcia. Produkt Saldiam dostępny jest bez recepty. W czytelni nie ma jeszcze wpisów na temat preparatu Saldiam. Preparat Saldiam został dołączony do bazy Supple.PL w dniu 2016-02-25 12:11. Jeżeli jesteś osobą, która używała produktu Saldiam to prosimy o dodanie swojej recenzji. Portal Supple.PL uzupełniana jest przez internautów i to właśnie dzięki nim możemy udostępniać informacje na temat użytkowania Saldiam. Jeżeli napiszesz recenzję na temat specyfiku Saldiam to z pewnością pomożesz wielu odwiedzającym.