Rhin-Bac Fresh

Rhin-Bac Fresh

miejsce
w rankingu

--

Rhin-Bac Fresh
4.0
opinii: 1
Tradycyjna kuchnia w wersji slow

Tradycyjna kuchnia w wersji slow

Czytaj artykuł
Stres: 5 sposobów jak się go pozbyć

Stres: 5 sposobów jak się go pozbyć

Czytaj artykuł
Jak zwalczyć złe samopoczucie?

Jak zwalczyć złe samopoczucie?

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Opinia użytkownika 2016-03-30 12:56

  przynosi ulgę przy zapchanym nosie i odświeża!

 • Zapoznaj się z ulotką Rhin-Bac Fresh

  Producent:

  Opis:

  Rhin-Bac Fresh to preparat dostępny w postaci sztyftu pielęgnacyjno-odświeżającego z olejkami eterycznymi do nosa. Preparat przeznaczony jest dla osób, które mają zakatarzony nos i odczuwają dyskomfort w czasie oddychania.

  Skład:

  W składzie sztyftu do nosa Rhin-Bac Fresh znajdują się następujące substancje: mentol, olejek miętowy, olejek eukaliptusowy, olejek sosnowy, olejek z drzewa herbacianego.

  Dawkowanie:

  Dawkowanie preparatu powinno odbywać się zgodnie z zaleceniami lekarza lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może wiązać się to z poważnymi konsekwencjami zdrowotnymi.

  Przeciwwskazania:

  Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik preparatu. Lek należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przed zażyciem należy dokładnie zapoznać się z treścią ulotki oraz sprawdzić datę ważności na opakowaniu. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może doprowadzić to do poważnych konsekwencji zdrowotnych.

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników Najlepsze produkty - Sztyft do nosa

  Rhin-Bac Fresh

  4.01 opinii:
  Rhin-Bac Fresh to preparat dostępny w postaci sztyftu pielęgnacyjno-odświeżającego z olejkami...
  czytaj dalej »

  Rhin-Bac Fresh to preparat dostępny w postaci sztyftu pielęgnacyjno-odświeżającego z olejkami... czytaj dalej »

  Specyfik Rhin-Bac Fresh został przyporządkowany do kategorii Inne wraz z tagami: katar, Higiena, zdrowie, Sztyft do nosa. Producentem preparatu Rhin-Bac Fresh jest , który również jest producentem takich preparatów jak . Ulotka produktu Rhin-Bac Fresh jest dostępna i można ją zobaczyć. Na naszej stronie mogą Państwo sprawdzić opinie na temat Rhin-Bac Fresh oraz znaleźć opis specyfiku i obejrzeć jego zdjęcia. Specyfik Rhin-Bac Fresh można dostać bez recepty. W czytelni nie ma jeszcze informacji na temat preparatu Rhin-Bac Fresh. Preparat Rhin-Bac Fresh został dołączony do bazy serwisu w dniu 2015-08-27 18:14. Jeżeli jesteś osobą, która używała produktu Rhin-Bac Fresh to prosimy o napisanie swojej recenzji. strona internetowa Supple.pl współtworzona jest przez użytkowników i to właśnie dzięki nim możemy udostępniać informacje na temat korzystania z Rhin-Bac Fresh. Jeżeli dodasz opinię na temat preparatu Rhin-Bac Fresh to z pewnością pomożesz wielu ludziom.