Repair Therapy, Balsam

Repair Therapy, Balsam

miejsce
w rankingu

--

Repair Therapy, Balsam
3.25
opinii: 4
Olejek jojoba- właściwości i zastosowanie.

Olejek jojoba- właściwości i zastosowanie.

Czytaj artykuł
Co może olej babassu?

Co może olej babassu?

Czytaj artykuł
Jak znacznie zmniejszyć zmarszczki wokół oczu?

Jak znacznie zmniejszyć zmarszczki wokół oczu?

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Opinia użytkownika 2016-04-19 14:59

  Odżywka okropna. W góle nie ma uczucia miękkości włosów, regeneracji czy jakiegokolwiek nawilżenia...Nie polecam..

 • Katarzyna.Ś 2015-08-07 17:01

  Przy twardej wodzie którą mam w domu to podstawowa odżywka, która wspomaga moje włosy w regeneracji. Inaczej miałabym poważne problemy z włosami a tak wyglądają jak normalne.

 • Bimbi 2015-08-07 17:00

  U mnie zadziałał, wiele razy już farbowałam włosy i szukałam czegoś co utrzyma je w dobrym stanie. Teraz wyglądają znacznie lepiej ! :)

 • 10 POWODÓW DLA KTÓRYCH WARTO REGULARNIE ĆWICZYĆ

  10 POWODÓW DLA KTÓRYCH WARTO REGULARNIE ĆWICZYĆ

  Czytaj artykuł
  Rak prostaty- czy jest się czego bać?

  Rak prostaty- czy jest się czego bać?

  Czytaj artykuł
  Prozdrowotne właściwości miodu

  Prozdrowotne właściwości miodu

  Czytaj artykuł
 • Xin 2015-08-07 16:59

  Myślałam że nawilży moje suche i zniszczone włosy, ale nie dał sobie rady. Albo są już za bardzo zniszczone, albo też ta odżywka jest do niczego ..

 • Zapoznaj się z ulotką Repair Therapy, Balsam

  Producent:

  SYOSS

  Thumb syoss

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Produkt Repair Therapy, Balsam został zapisany do kategorii Uroda wraz z tagami: do włosów, odżywka, odżywka do włosów, do włosów koloryzowanych, do włosów zniszczonych, do włosów suchych, odżywki, pielęgnacja włosów. Producentem produktu Repair Therapy, Balsam jest Syoss, który również jest twórcą takich specyfików jak Repair Therapy, Professional Performance, Mixing Colors, Repair Therapy, Balsam, Volume Lift. Ulotka specyfiku Repair Therapy, Balsam jest dostępna i można ją zobaczyć. Na stronie Supple.PL mogą Państwo przeczytać recenzje na temat Repair Therapy, Balsam oraz znaleźć opis produktu i przejrzeć jego zdjęcia. Produkt Repair Therapy, Balsam dostępny jest bez recepty. W czytelni nie ma jeszcze informacji na temat preparatu Repair Therapy, Balsam. Produkt Repair Therapy, Balsam został dołączony do bazy danych w dniu 2015-05-21 06:01. Jeżeli jesteś osobą, która używała preparatu Repair Therapy, Balsam to prosimy o dodanie swojej opinii. Platforma Supple.pl uzupełniana jest przez odwiedzających i to właśnie dzięki Wam możemy udostępniać recenzje na temat użytkowania Repair Therapy, Balsam. Jeżeli zamieścisz opinię na temat preparatu Repair Therapy, Balsam to z pewnością pomożesz wielu osobom.