Repair Shampoo
Sekrety pielęgnacji cery Azjatek

Sekrety pielęgnacji cery Azjatek

Czytaj artykuł
Co szkodzi naszym zębom?

Co szkodzi naszym zębom?

Czytaj artykuł
Moda na niemycie włosów

Moda na niemycie włosów

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Justyna 2015-08-14 10:53

  Jestem z niego całkiem zadowolona. Szampon wpłynął na poprawę struktury moich włosów, teraz są nieco bardziej nawilżona i mocniejsze. Wyglądają znacznie lepiej

 • Wiola1 2015-08-14 10:50

  Efektu na moich włosach niestety nie zauważyłam

 • Weronika.P 2015-04-29 13:40

  Stosowałam ten szampon przez 2 miesiące i jestem w gruncie rzeczy zadowolona. Włosy po wielu farbowaniach były już nieco zniszczone, a nie chciałam aby ten stan się jeszcze pogorszył - dlatego postanowiłam kupić szmapon. Włosy stały się po nim nieco bardziej elastyczne i zregenerowane.

 • Zapoznaj się z ulotką Repair Shampoo

  Producent:

  WELLA PRO SERIES

  Thumb wella pro series

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Produkt Repair Shampoo został zapisany do kategorii Uroda wraz z tagami: do włosów, szampon, szampon do włosów, do włosów koloryzowanych, do włosów zniszczonych, do włosów suchych, szampony, pielęgnacja włosów. Wytwórcą produktu Repair Shampoo jest Wella Pro Series, który również jest producentem takich preparatów jak Repair Conditioner, Repair Shampoo. Ulotka produktu Repair Shampoo jest dostępna i można ją pobrać. W naszym serwisie mogą Państwo przeczytać informacje na temat Repair Shampoo oraz znaleźć opis specyfiku i obejrzeć jego opakowanie. Produkt Repair Shampoo dostępny jest bez recepty. W czytelni nie ma jeszcze informacji na temat preparatu Repair Shampoo. Specyfik Repair Shampoo został zapisany do naszej bazy w dniu 2015-04-22 06:00. Jeżeli jesteś osobą, która używała specyfiku Repair Shampoo to prosimy o zamieszczenie swojej opinii. Serwis Supple.pl tworzona jest przez odwiedzających i to właśnie dzięki osobom takim jak Ty możemy udostępniać informacje na temat używania Repair Shampoo. Jeżeli utworzysz opinię na temat specyfiku Repair Shampoo to z pewnością pomożesz wielu osobom.