Reklama baner
Repair Conditioner

Repair Conditioner

miejsce
w rankingu

--

Repair Conditioner
4.4
opinii: 5

Kup w sklepie

Co szkodzi naszym zębom?

Co szkodzi naszym zębom?

Czytaj artykuł
Co to takiego masło kawowe?

Co to takiego masło kawowe?

Czytaj artykuł
Nietypowe zastosowania oleju kokosowego

Nietypowe zastosowania oleju kokosowego

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Lidia 2016-02-24 14:08

  polecam!!

 • Halina 2015-05-15 23:57

  Moje włosy są już nieco zniszczone, aczkolwiek ta odżywka nieco je regeneruje - przynajmniej widzę efekty.

 • Wiciaka 2015-05-05 15:25

  Ogólnie widać efekt na plus, jednakże nie jest on jakiś taki profesjonalny aby uznać ten środek za jakiś wybitny. Jest w miarę spoko i dlatego daje 3!

 • Jak dbać o włosy zimą

  Jak dbać o włosy zimą

  Czytaj artykuł
  Co warto wiedzieć o tłuszczach trans?

  Co warto wiedzieć o tłuszczach trans?

  Czytaj artykuł
  Co warto wiedzieć o wybielaniu zębów? cz. 2

  Co warto wiedzieć o wybielaniu zębów? cz. 2

  Czytaj artykuł
 • Anciaka 2015-05-05 15:23

  Repair Conditioner to jeden z lepszych środków z moich ostatnich 4 lat, a tak na prawdę w miarę dużo ich stosowałam. Pozwolił mi odnowić piękno moich koloryzowanych zniszczonych włosów! No to jest mega fajne!

 • Pancia 2015-05-05 15:22

  Włosy o wiele lepiej wyglądają oraz są o lepszej kondycji po zastosowaniu tego środka. Takiej odżywki dawno nie miałam i chyba dlatego był taki rewelacyjny efekt :)

 • Zapoznaj się z ulotką Repair Conditioner

  Producent:

  WELLA PRO SERIES

  Thumb wella pro series

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników Najlepszy lek na kaszel

  Preparat Repair Conditioner został dołączony do kategorii Uroda wraz z tagami: do włosów koloryzowanych, do włosów zniszczonych, do włosów suchych, odżywki, pielęgnacja włosów. Wytwórcą preparatu Repair Conditioner jest Wella Pro Series, który również jest producentem takich preparatów jak Repair Conditioner, Repair Shampoo. Ulotka specyfiku Repair Conditioner jest dostępna i można ją przeczytać. W naszej witrynie mogą Państwo zobaczyć opinie na temat Repair Conditioner oraz znaleźć opis produktu i przejrzeć jego opakowanie. Produkt Repair Conditioner dostępny jest bez recepty. W dziale z wpisami nie ma jeszcze wpisów na temat preparatu Repair Conditioner. Specyfik Repair Conditioner został zapisany do bazy Supple.PL w dniu 2015-04-03 06:06. Jeżeli jesteś osobą, która używała specyfiku Repair Conditioner to prosimy o napisanie swojej recenzji. Platforma uzupełniana jest przez pacjentów i to właśnie dzięki nim możemy udostępniać informacje na temat użytkowania Repair Conditioner. Jeżeli utworzysz recenzję na temat specyfiku Repair Conditioner to z pewnością pomożesz wielu ludziom.