Recover, Illuminating Anti-Fatigue Foundation

Recover, Illuminating Anti-Fatigue Foundation

miejsce
w rankingu

--

Recover, Illuminating Anti-Fatigue Foundation
4.25
opinii: 4
Perfumy ze wszystkich stron świata

Perfumy ze wszystkich stron świata

Czytaj artykuł
Jak znacznie zmniejszyć zmarszczki wokół oczu?

Jak znacznie zmniejszyć zmarszczki wokół oczu?

Czytaj artykuł
Wszystko o depilacji woskiem

Wszystko o depilacji woskiem

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Olga 2015-04-20 22:32

  Bardzo wydajny podkład. Warto odłożyć na niego troszkę kaski by wyglądać i czuć się lepiej.

 • Karola 2015-04-14 16:13

  Podkładzik idealnie zakrywa niedoskonałości oraz regeneruje. Jedyna wada to cena oraz niedostępność towaru :(

 • Maria 2015-04-14 16:04

  Moja skóra teraz o wiele lepszą ma kondycję i dzięki temu wygląda poprzez ten rewelacyjny podkład. Recover, Illuminating Anti-Fatigue Foundation to świetny środek!

 • Doskonały sposób na pozbycie się trądziku

  Doskonały sposób na pozbycie się trądziku

  Czytaj artykuł
  Jak można zapobiegać chrapaniu?

  Jak można zapobiegać chrapaniu?

  Czytaj artykuł
  Dobry tłuszcz pokona tłuszczyk

  Dobry tłuszcz pokona tłuszczyk

  Czytaj artykuł
 • Weronika.K 2015-04-09 01:38

  Dobrze rozprowadza się na skórze, na samą konstystencję też nie mogę narzekać. Może dlatego że jest to mój dopiero drugi podkład, z którego jest bardzo zadowolona. Starcza na długo.

 • Zapoznaj się z ulotką Recover, Illuminating Anti-Fatigue Foundation

  Producent:

  RIMMEL

  Thumb rimmel

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników Najlepsze produkty - kosmetyki

  Produkt Recover, Illuminating Anti-Fatigue Foundation został przyporządkowany do kategorii Uroda wraz z tagami: kosmetyki. Producentem produktu Recover, Illuminating Anti-Fatigue Foundation jest Rimmel, który również jest twórcą takich preparatów jak Lasting Finish Matte Lipstick By Kate Moss, Match Perfection Concealer, Renew & Lift, Regenerating Firming Foundation, Scandaleyes Extreme Black Mascara, Scandaleyes Show Off Mascara. Ulotka produktu Recover, Illuminating Anti-Fatigue Foundation jest dostępna i można ją zobaczyć. W naszej witrynie mogą Państwo zobaczyć opinie na temat Recover, Illuminating Anti-Fatigue Foundation oraz znaleźć opis preparatu i przejrzeć jego zdjęcia. Preparat Recover, Illuminating Anti-Fatigue Foundation można kupić bez recepty. W czytelni nie ma jeszcze informacji na temat preparatu Recover, Illuminating Anti-Fatigue Foundation. Preparat Recover, Illuminating Anti-Fatigue Foundation został zapisany do bazy Supple.PL w dniu 2015-04-03 06:12. Jeżeli jesteś osobą, która używała produktu Recover, Illuminating Anti-Fatigue Foundation to prosimy o dodanie swojej opinii. Platforma Supple.pl współtworzona jest przez internautów i to właśnie dzięki nim możemy udostępniać recenzje na temat użytkowania Recover, Illuminating Anti-Fatigue Foundation. Jeżeli dołączysz recenzję na temat preparatu Recover, Illuminating Anti-Fatigue Foundation to z pewnością pomożesz wielu ludziom.