Rebuild Odbudowa Skóry

Rebuild Odbudowa Skóry

miejsce
w rankingu

--

Rebuild Odbudowa Skóry
4.25
opinii: 4
Jak dbać o włosy zimą

Jak dbać o włosy zimą

Czytaj artykuł
Suplementy poprawiające kondycję naszej skóry

Suplementy poprawiające kondycję naszej skóry

Czytaj artykuł
Domowe kosmetyki z herbaty

Domowe kosmetyki z herbaty

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Sanix 2015-05-29 00:00

  Moim zdaniem Rebuild Odbudowa Skóry to bardzo dobry środek i warto jest z niego korzystać. Jest efekt po 2 tygodniach i dobrze mi z tym! Oby tak dalej!

 • Monika Wacik 2015-05-28 23:57

  Skórę można odbudować z tym preparatem bez problemu. Widać to wyraźnie i wystarczy tylko tak na prawdę czas. Dodatkowo polepsza jej wygląd bo redukuje rozstępy i wyszczupla!

 • Dagmara 2015-05-21 23:41

  Myślałam że pomoże mi w walce z cellulitem, ale niestety słabo się sprawdził :/ Średnio mi właśnie pomaga.

 • Aronia - zalety jakich nie znacie

  Aronia - zalety jakich nie znacie

  Czytaj artykuł
  Alergia na białka mleka krowiego

  Alergia na białka mleka krowiego

  Czytaj artykuł
  Hemoroidy - wstydliwy problem, którego możesz uniknąć

  Hemoroidy - wstydliwy problem, którego możesz uniknąć

  Czytaj artykuł
 • Wiola 2015-04-07 12:46

  Uwielbiam preparaty z Ziaji i tylko je stosuje. Pielęgnacja ciała zachodzi bardzo szybko i sprawnie mogę się o wiele lepiej poczuć. Polecam dla każdego!

 • Zapoznaj się z ulotką Rebuild Odbudowa Skóry

  Producent:

  ZIAJA

  Thumb ziaja

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników Najlepsze produkty - serum drenujące

  Specyfik Rebuild Odbudowa Skóry został zapisany do kategorii Uroda wraz z tagami: serum drenujące, rozstępy, wyszczuplające, antycellulitowe, Pielęgnacja ciała. Wytwórcą preparatu Rebuild Odbudowa Skóry jest Ziaja, który również jest producentem takich produktów jak Ziaja Wielowitaminowy, Ziaja Aretina Q Krem pod oczy, Ziaja Wielowitaminowa , Ziaja Stopy, Ziaja Anno D`oro. Ulotka produktu Rebuild Odbudowa Skóry jest dostępna i można ją przeczytać. Na stronie Supple.PL mogą Państwo sprawdzić opinie na temat Rebuild Odbudowa Skóry oraz znaleźć opis produktu i obejrzeć jego opakowanie. Preparat Rebuild Odbudowa Skóry można dostać bez recepty. W czytelni nie ma jeszcze informacji na temat preparatu Rebuild Odbudowa Skóry. Produkt Rebuild Odbudowa Skóry został zapisany do bazy danych w dniu 2015-04-03 06:06. Jeżeli jesteś osobą, która używała specyfiku Rebuild Odbudowa Skóry to prosimy o napisanie swojej opinii. strona internetowa Supple.pl tworzona jest przez pacjentów i to właśnie dzięki Wam możemy udostępniać informacje na temat stosowania Rebuild Odbudowa Skóry. Jeżeli utworzysz opinię na temat produktu Rebuild Odbudowa Skóry to z pewnością pomożesz wielu odwiedzającym.