Reb´l Fleur EDP

Reb´l Fleur EDP

miejsce
w rankingu

Reb´l Fleur EDP
3.67
opinii: 3
Zaproszenie do świata domowych kosmetyków

Zaproszenie do świata domowych kosmetyków

Czytaj artykuł
Wszystko o depilacji woskiem

Wszystko o depilacji woskiem

Czytaj artykuł
Skóra właściwie zadbana

Skóra właściwie zadbana

Czytaj artykuł

Kup w sklepie

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Anka 2015-07-05 20:37

  Ja ostatnio miałam okazje z niego korzystać i jest świetnie. Daje po prostu 5/5, bo inaczej się nie da go inaczej ocenić!

 • Olva 2015-07-05 20:36

  Kupiłam go z okazjonalnej cenie i niestety nie podoba mi się jego zapach. On niestety nie jest intensywny i poprzez to marnuje wszystko..

 • Nanika 2015-07-05 20:33

  Istnieje wiele powódów dla których korzystam z tego zapachu. Długo pozostaje na skórze a dodatkowo daje mi dużo pewności siebie!

 • Zapoznaj się z ulotką

  Producent:

  Thumb rihanna

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Preparat Reb´l Fleur EDP został dołączony do kategorii Uroda wraz z tagami: zapachy dla kobiet, perfumy, zapachy. Wytwórcą specyfiku Reb´l Fleur EDP jest Rihanna, który również jest producentem takich specyfików jak Reb´l Fleur EDP. Ulotka preparatu Reb´l Fleur EDP jest dostępna i można ją pobrać. W naszej witrynie mogą Państwo zobaczyć informacje na temat Reb´l Fleur EDP oraz znaleźć opis specyfiku i zobaczyć jego obrazki. Specyfik Reb´l Fleur EDP można kupić bez recepty.