Reb´l Fleur EDP

Reb´l Fleur EDP

miejsce
w rankingu

--

Reb´l Fleur EDP
3.67
opinii: 3
Jak używać kosmetyków by były skuteczne?

Jak używać kosmetyków by były skuteczne?

Czytaj artykuł
Kosmetyk doskonały dla suchej skóry

Kosmetyk doskonały dla suchej skóry

Czytaj artykuł
Kosmetyki​ ​do​ ​włosów​ ​-​ ​szeroki​ ​wybór,​ ​wiele​ ​możliwości

Kosmetyki​ ​do​ ​włosów​ ​-​ ​szeroki​ ​wybór,​ ​wiele​ ​możliwości

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Anka 2015-07-05 20:37

  Ja ostatnio miałam okazje z niego korzystać i jest świetnie. Daje po prostu 5/5, bo inaczej się nie da go inaczej ocenić!

 • Olva 2015-07-05 20:36

  Kupiłam go z okazjonalnej cenie i niestety nie podoba mi się jego zapach. On niestety nie jest intensywny i poprzez to marnuje wszystko..

 • Nanika 2015-07-05 20:33

  Istnieje wiele powódów dla których korzystam z tego zapachu. Długo pozostaje na skórze a dodatkowo daje mi dużo pewności siebie!

 • Zapoznaj się z ulotką Reb´l Fleur EDP

  Producent:

  RIHANNA

  Thumb rihanna

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Specyfik Reb´l Fleur EDP został dodany do kategorii Uroda wraz z tagami: zapachy dla kobiet, perfumy, zapachy. Wytwórcą preparatu Reb´l Fleur EDP jest Rihanna, który również jest producentem takich specyfików jak Reb´l Fleur EDP. Ulotka produktu Reb´l Fleur EDP jest dostępna i można ją przeczytać. Na stronie Supple.PL mogą Państwo sprawdzić opinie na temat Reb´l Fleur EDP oraz znaleźć opis preparatu i przejrzeć jego zdjęcia. Preparat Reb´l Fleur EDP można dostać bez recepty. W dziale z wpisami nie ma jeszcze informacji na temat preparatu Reb´l Fleur EDP. Specyfik Reb´l Fleur EDP został zapisany do bazy Supple.PL w dniu 2015-05-21 06:08. Jeżeli jesteś osobą, która używała preparatu Reb´l Fleur EDP to prosimy o dodanie swojej recenzji. Nasza strona uzupełniana jest przez internautów i to właśnie dzięki nim możemy udostępniać recenzje na temat korzystania z Reb´l Fleur EDP. Jeżeli zamieścisz recenzję na temat produktu Reb´l Fleur EDP to z pewnością pomożesz wielu odwiedzającym.