Re-Algin

Re-Algin

miejsce
w rankingu

--

Re-Algin
0.0
opinii: 0
Innowacyjne sposoby leczenia bólu

Innowacyjne sposoby leczenia bólu

Czytaj artykuł
Bolesny problem

Bolesny problem

Czytaj artykuł
Jak szukać przyczyn bólu głowy?

Jak szukać przyczyn bólu głowy?

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Zapoznaj się z ulotką Re-Algin

Producent:

Opis:

Re-Algin to preparat dostępny w postaci tabletek. W składzie preparatu znajduje się metamozol, który wykazuje działanie przeciwzapalne, przeciwbólowe i przeciwgorączkowe. Re-Algin to idealne rozwiązanie w czasie przeziębienia i grypy.

Skład:

W składzie preparatu Re-Algin znajdują się następujące substancje: metamizol sodowy.

Dawkowanie:

Dawkowanie preparatu powinno odbywać się zgodnie z zaleceniami lekarza lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może wiązać się to z poważnymi konsekwencjami zdrowotnymi. Preparatu nie należy stosować dłużej niż 3-5 dni.

Przeciwwskazania:

Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik preparatu. Lek należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przed zażyciem należy dokładnie zapoznać się z treścią ulotki oraz sprawdzić datę ważności na opakowaniu. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może doprowadzić to do poważnych konsekwencji zdrowotnych.

Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

Ranking zamienników Najlepsze produkty - lek przeciwbólowy,Gorączka,Bóle stawowe

Produkt Re-Algin został przyporządkowany do kategorii Ból wraz z tagami: . Producentem preparatu Re-Algin jest , który również jest producentem takich preparatów jak . Ulotka preparatu Re-Algin jest dostępna i można ją przeczytać. W naszej witrynie mogą Państwo przeczytać opinie na temat Re-Algin oraz znaleźć opis specyfiku i przejrzeć jego opakowanie. Produkt Re-Algin można kupić bez recepty. Na naszym blogu nie ma jeszcze artykułów na temat preparatu Re-Algin. Preparat Re-Algin został zapisany do naszej bazy w dniu 2015-08-22 10:39. Jeżeli jesteś osobą, która używała specyfiku Re-Algin to prosimy o dołączenie swojej opinii. Nasza platforma współtworzona jest przez użytkowników i to właśnie dzięki nim możemy udostępniać informacje na temat użytkowania Re-Algin. Jeżeli dołączysz informację na temat preparatu Re-Algin to z pewnością pomożesz wielu ludziom.