Idealne pośladki na latu - pięć prostych sposobów

Idealne pośladki na latu - pięć prostych sposobów

Czytaj artykuł
Kosmetyk idealny dla suchej skóry

Kosmetyk idealny dla suchej skóry

Czytaj artykuł
Koenzym Q10

Koenzym Q10

Czytaj artykuł

Kup w sklepie

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Karina 2015-08-05 12:14

  Producent reklamuje ten produkt, iż rzekomo pomaga na problemy z trądzikiem. Niestety, ale u mnie połączenie makijażu wraz z trądzikiem powoduje jeszcze większe problemy, nawet przy tym zmywaczu.

 • Elly 2015-07-04 22:07

  Bardzo fajny płyn, makijaż znika w miga ;)

 • Ciri 2015-07-04 22:03

  Polecam! Nie miałam żadnych problemów z oczyszczaniem mojej twarzy :) Bardzo szybko i bez żadnych zaczerwienień zmył z mojej twarzy makijaż

 • Zapoznaj się z ulotką

  Producent:

  Thumb iwostin

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników

  Mielona Kawa Zielona

  4.06 opinii:
  Zielona kawa jest znacznie zdrowsza, a do tego łagodniejsza dla żołądka. Z korzystnych dla pracy...
  czytaj dalej »

  Zielona kawa jest znacznie zdrowsza, a do tego łagodniejsza dla żołądka. Z korzystnych dla pracy... czytaj dalej »

  Preparat Purritin został dodany do kategorii Uroda wraz z tagami: oczyszczanie, demakijaż, Pielęgnacja twarzy. Producentem produktu Purritin jest Iwostin, który również jest producentem takich preparatów jak Purritin Rehydrin, Solecrin, Purritin, żel do mycia twarzy, Purritin , Iwostin Elixine. Ulotka preparatu Purritin jest dostępna i można ją zobaczyć. Na naszej stronie mogą Państwo sprawdzić informacje na temat Purritin oraz znaleźć opis produktu i obejrzeć jego zdjęcia. Preparat Purritin można kupić bez recepty.