Purritin

Purritin

miejsce
w rankingu

--

Purritin
2.5
opinii: 2
Olejki – najlepszy sposób na poprawę kondycji włosów

Olejki – najlepszy sposób na poprawę kondycji włosów

Czytaj artykuł
Właściwości glinki białej Kaolinite

Właściwości glinki białej Kaolinite

Czytaj artykuł
Co szkodzi naszym zębom?

Co szkodzi naszym zębom?

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Lidia 2016-02-24 12:20

  Używałam tego żelu przy cerze tłustej. Zresztą przy przesuszonej również, ponieważ trochę mi go zostało. Był więc bardzo wydajny.Miał bardzo intensywny zapach, który czasami był przytłaczający, ale generalnie ok. Przyzwyczaiłam się do niego.

 • Opinia użytkownika 2015-04-14 12:39

  Na obrazku jeśli dobrze widzę to jest żel do mycia twarzy od Iwostin, a ja używałam emulsję matująca Purritin od tej samej firmy. Nie będę się rozpisywać powiem tylko, ze jest to chyba najgorszy kosmetyk z jakim miałam do czynienia. Nie matuje, świeci, źle się wchłania, a do tego podrażnia moją skórę. Miałam jakieś czerwone placki koło nosa po tej emulsi. Do tego kosztuje ponad 40 zł

 • Zapoznaj się z ulotką Purritin

  Producent:

  IWOSTIN

  Thumb iwostin

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Produkt Purritin został przyporządkowany do kategorii Uroda wraz z tagami: żel, Żel do mycia twarzy, Żel do mycia, kosmetyki. Wytwórcą preparatu Purritin jest Iwostin, który również jest twórcą takich specyfików jak Purritin Rehydrin, Solecrin, Purritin, żel do mycia twarzy, Purritin , Iwostin Elixine. Ulotka preparatu Purritin jest dostępna i można ją pobrać. W naszej witrynie mogą Państwo sprawdzić recenzje na temat Purritin oraz znaleźć opis preparatu i zobaczyć jego opakowanie. Preparat Purritin można dostać bez recepty. W dziale z wpisami nie ma jeszcze informacji na temat preparatu Purritin. Specyfik Purritin został dodany do naszej bazy w dniu 2015-04-03 06:08. Jeżeli jesteś osobą, która używała preparatu Purritin to prosimy o dodanie swojej recenzji. Portal Supple.PL współtworzona jest przez użytkowników i to właśnie dzięki osobom takim jak Ty możemy udostępniać recenzje na temat użytkowania Purritin. Jeżeli zamieścisz opinię na temat specyfiku Purritin to z pewnością pomożesz wielu osobom.