Reklama baner
Purely Pampering Almond Cream with Hibiscus, Shower Gel

Purely Pampering Almond Cream with Hibiscus, Shower Gel

miejsce
w rankingu

--

Purely Pampering Almond Cream with Hibiscus, Shower Gel
4.25
opinii: 4

Kup w sklepie

Oliwa z oliwek, złoto dla skóry!

Oliwa z oliwek, złoto dla skóry!

Czytaj artykuł
Nietypowe zastosowania oleju kokosowego

Nietypowe zastosowania oleju kokosowego

Czytaj artykuł
Co może olej babassu?

Co może olej babassu?

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Kamila 2016-02-25 13:03

  Kupuję żele z tej serii na promocji w rossmanie, ten ma ładniejszy zapach niż inne.

 • Mitarka 2015-04-21 20:56

  Na mnie jakoś to rewelacyjnie nie działa i nie mam jakoś do tego środka dużego przywiązania. Działa jak inne żele i niczym szczegółowym się nie wyróżnia..

 • Dagmara 2015-04-21 20:55

  Purely Pampering Almond Cream with Hibiscus to mój pioner na rynku. Jeszcze nie korzystałam z takiego środka, który by mnie tak rozluźnił. O to chodzi to jest super!

 • Jak sobie radzić z męskimi problemami?

  Jak sobie radzić z męskimi problemami?

  Czytaj artykuł
  Zaproszenie do świata domowych kosmetyków

  Zaproszenie do świata domowych kosmetyków

  Czytaj artykuł
  Sposoby wykorzystania orzechów piorących

  Sposoby wykorzystania orzechów piorących

  Czytaj artykuł
 • Olka 2015-04-21 20:54

  Bardzo podoba mi się ten krem do ciała. Bardzo dobrze pielęgnuję i dzięki temu mogę teraz czuć się o wiele bardziej komfortowo! Działa 5/5!

 • Zapoznaj się z ulotką Purely Pampering Almond Cream with Hibiscus, Shower Gel

  Producent:

  DOVE

  Thumb dove

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników Najlepszy lek na kaszel

  Preparat Purely Pampering Almond Cream with Hibiscus, Shower Gel został zapisany do kategorii Uroda wraz z tagami: Żel pod prysznic, żel, pianki do mycia ciała, kremy, balsamy, żele pod prysznic, higiena ogólna, Pielęgnacja ciała. Producentem produktu Purely Pampering Almond Cream with Hibiscus, Shower Gel jest Dove, który również jest producentem takich produktów jak Hair Therapy, Intensive Repair Self Warming Hair Mask, Invisible Dry, Summer Glow, Daily Face Moisturiser, Hair Therapy, Split Ends Rescue, Hair Therapy, Colour Repair. Ulotka specyfiku Purely Pampering Almond Cream with Hibiscus, Shower Gel jest dostępna i można ją przeczytać. W naszym serwisie mogą Państwo zobaczyć opinie na temat Purely Pampering Almond Cream with Hibiscus, Shower Gel oraz znaleźć opis preparatu i przejrzeć jego zdjęcia. Produkt Purely Pampering Almond Cream with Hibiscus, Shower Gel można kupić bez recepty. W czytelni nie ma jeszcze informacji na temat preparatu Purely Pampering Almond Cream with Hibiscus, Shower Gel. Produkt Purely Pampering Almond Cream with Hibiscus, Shower Gel został dodany do naszej bazy w dniu 2015-04-15 06:04. Jeżeli jesteś osobą, która używała produktu Purely Pampering Almond Cream with Hibiscus, Shower Gel to prosimy o napisanie swojej recenzji. Platforma tworzona jest przez użytkowników i to właśnie dzięki osobom takim jak Ty możemy dzielić się z innymi informacjami na temat użytkowania Purely Pampering Almond Cream with Hibiscus, Shower Gel. Jeżeli dodasz notkę na temat produktu Purely Pampering Almond Cream with Hibiscus, Shower Gel to z pewnością pomożesz wielu osobom.