Pure & Natural, Milk & Honey

Pure & Natural, Milk & Honey

miejsce
w rankingu

--

Pure & Natural, Milk & Honey
3.67
opinii: 3
Jak sobie radzić zimą ze skórą atopową?

Jak sobie radzić zimą ze skórą atopową?

Czytaj artykuł
Zdrowe i lśniące włosy

Zdrowe i lśniące włosy

Czytaj artykuł
Pielęgnacja włosów olejami

Pielęgnacja włosów olejami

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Krysia 2015-08-15 22:59

  Polecam! Dobra pomadka, dość tania i wytrzymała. Dobrze nawilża usta

 • Penelope 2015-08-15 22:55

  Tania i dobra pomadka, szybko się nie kończy i to na pewno jest jej główny plus. Jak dla mnie to może być!

 • Żaneta 2015-08-15 22:52

  Ten zapach wanilii mnie już przeraża, wszędzie go czuję .. Nie polecam, głównie przez ten zapach

 • Zapoznaj się z ulotką Pure & Natural, Milk & Honey

  Producent:

  NIVEA

  Thumb nivea 1

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Produkt Pure & Natural, Milk & Honey został dodany do kategorii Uroda wraz z tagami: pomadka ochronna, pomadka, usta, Pielęgnacja twarzy. Wytwórcą specyfiku Pure & Natural, Milk & Honey jest Nivea, który również jest producentem takich produktów jak Aqua Effect, Nivea Baby krem przeciw odparzeniom, Nivea Vital, Nivea Baby krem na każdą pogodę, NIVEA Lip Care Med Repair. Ulotka preparatu Pure & Natural, Milk & Honey jest dostępna i można ją pobrać. Na naszej stronie mogą Państwo przeczytać recenzje na temat Pure & Natural, Milk & Honey oraz znaleźć opis produktu i zobaczyć jego opakowanie. Produkt Pure & Natural, Milk & Honey można dostać bez recepty. W naszej bazie wiedzy nie ma jeszcze artykułów na temat preparatu Pure & Natural, Milk & Honey. Specyfik Pure & Natural, Milk & Honey został dodany do bazy Supple.PL w dniu 2015-04-15 06:04. Jeżeli jesteś osobą, która używała produktu Pure & Natural, Milk & Honey to prosimy o dołączenie swojej opinii. Portal Supple.PL uzupełniana jest przez internautów i to właśnie dzięki nim możemy udostępniać recenzje na temat korzystania z Pure & Natural, Milk & Honey. Jeżeli napiszesz informację na temat specyfiku Pure & Natural, Milk & Honey to z pewnością pomożesz wielu odwiedzającym.