Pur Blanca EDT

Pur Blanca EDT

miejsce
w rankingu

--

Pur Blanca EDT
3.33
opinii: 3
Czym kierować się przy wyborze podkładu?

Czym kierować się przy wyborze podkładu?

Czytaj artykuł
Co to takiego masło kawowe?

Co to takiego masło kawowe?

Czytaj artykuł
Zaproszenie do świata domowych kosmetyków

Zaproszenie do świata domowych kosmetyków

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Koala 2015-08-17 14:40

  Fajny zapach, ale jego trwałość jest mizerna, ledwo co 30 min mi wytrzymał. Za takie perfumy to dziękuję!

 • Barbarka 2015-04-19 14:18

  Dla mnie jest idealny, nie mam do niego nic tak na prawdę i mogę skutecznie teraz zachować na długi okres świetny perfum. Długo utrzymuje się na mojej skórze i to dodaje mu kolejnych atutów :)

 • Jola 2015-04-19 14:17

  Zapach jak zapach jakoś mnie nie poderwał i ogólnie mi nie podchodzi podemnie. Pur Blanca EDT powinien mieć troszkę wyraźniejszy zapach bo teraz jest bez szału!

 • Zapoznaj się z ulotką Pur Blanca EDT

  Producent:

  AVON

  Thumb avon

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Specyfik Pur Blanca EDT został zapisany do kategorii Uroda wraz z tagami: zapachy dla kobiet, perfumy, zapachy. Wytwórcą produktu Pur Blanca EDT jest Avon, który również jest wytwórcą takich specyfików jak Color Trend, Kajalstick Double-Ended, Summer White Sunset EDT, Super Drama Mascara, Planet Spa, Thailand Lotus Flower, Luxuriously Light Body Souffle, Skin So Soft, Replenishing Hand Cream. Ulotka specyfiku Pur Blanca EDT jest dostępna i można ją przeczytać. W naszej witrynie mogą Państwo sprawdzić opinie na temat Pur Blanca EDT oraz znaleźć opis preparatu i obejrzeć jego zdjęcia. Specyfik Pur Blanca EDT dostępny jest bez recepty. W czytelni nie ma jeszcze artykułów na temat preparatu Pur Blanca EDT. Preparat Pur Blanca EDT został dodany do naszej bazy w dniu 2015-04-03 06:14. Jeżeli jesteś osobą, która używała preparatu Pur Blanca EDT to prosimy o dodanie swojej recenzji. Portal Supple.PL tworzona jest przez internautów i to właśnie dzięki Wam możemy udostępniać opinie na temat użytkowania Pur Blanca EDT. Jeżeli dodasz recenzję na temat produktu Pur Blanca EDT to z pewnością pomożesz wielu osobom.