Pulmobonisan Ojca Grzegorza

Pulmobonisan Ojca Grzegorza

miejsce
w rankingu

--

Pulmobonisan Ojca Grzegorza
0.0
opinii: 0
Czynniki uzależnienia od alkoholu u ludzi młodych

Czynniki uzależnienia od alkoholu u ludzi młodych

Czytaj artykuł
Masło orzechowe 500g

Masło orzechowe 500g

Czytaj artykuł
Słonecznik - kalorie, wartości odżywcze i ciekawostki

Słonecznik - kalorie, wartości odżywcze i ciekawostki

Czytaj artykuł

Kup w sklepie

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Zapoznaj się z ulotką

Producent:

Thumb bonimed

Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

Ranking zamienników

Allergocaps

4.258 opinii:
Allergocaps to suplement diety dostępny w postaci kapsułek. Preparat bardzo dobrze wpływa na...
czytaj dalej »

Allergocaps to suplement diety dostępny w postaci kapsułek. Preparat bardzo dobrze wpływa na... czytaj dalej »

Specyfik Pulmobonisan Ojca Grzegorza został dołączony do kategorii Zdrowie wraz z tagami: Astma, kaszel. Producentem produktu Pulmobonisan Ojca Grzegorza jest Bonimed, który również jest wytwórcą takich specyfików jak Activbon, Chitobon, Adipobon mono, Alerbon, Regulobon. Ulotka specyfiku Pulmobonisan Ojca Grzegorza jest dostępna i można ją zobaczyć. W naszej witrynie mogą Państwo przeczytać opinie na temat Pulmobonisan Ojca Grzegorza oraz znaleźć opis preparatu i zobaczyć jego zdjęcia. Preparat Pulmobonisan Ojca Grzegorza można dostać bez recepty. W naszej bazie wiedzy nie ma jeszcze wpisów na temat preparatu Pulmobonisan Ojca Grzegorza. Produkt Pulmobonisan Ojca Grzegorza został dołączony do naszej bazy w dniu 2016-03-08 11:57. Jeżeli jesteś osobą, która używała preparatu Pulmobonisan Ojca Grzegorza to prosimy o dodanie swojej opinii. Serwis Supple.pl uzupełniana jest przez internautów i to właśnie dzięki osobom takim jak Ty możemy dzielić się z innymi informacjami na temat stosowania Pulmobonisan Ojca Grzegorza. Jeżeli utworzysz opinię na temat preparatu Pulmobonisan Ojca Grzegorza to z pewnością pomożesz wielu ludziom.