Puder rozśietlający w kulkach

Puder rozśietlający w kulkach

miejsce
w rankingu

--

Puder rozśietlający w kulkach
3.25
opinii: 4
Co szkodzi naszym zębom?

Co szkodzi naszym zębom?

Czytaj artykuł
Jak się opalać, gdy brakuje słońca?

Jak się opalać, gdy brakuje słońca?

Czytaj artykuł
Pielęgnacja włosów olejami

Pielęgnacja włosów olejami

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Opinia użytkownika 2016-03-16 16:46

  ogólnie jestem bardzo zadowolona! :)

 • Natalii 2015-08-09 18:31

  Jak na taki puder to mogę go polecić. Konsystencję ma ok, nie jest zbyt sypki. Do tego fajnie trzyma i dobrze rozświetla.

 • Hillary 2015-08-09 18:30

  Puder ten dobrze rozświetla cerę, tam gdzie jest to potrzebne. To jest jego największa zaleta, rzuca światło niczym lampa. Do tego fajnie można go rozsmarować.

 • Co mogą oznaczać pryszcze na twarzy.

  Co mogą oznaczać pryszcze na twarzy.

  Czytaj artykuł
  Skuteczne patenty na poprawę pamięci

  Skuteczne patenty na poprawę pamięci

  Czytaj artykuł
  6 zdrowszych wyborów na grilla

  6 zdrowszych wyborów na grilla

  Czytaj artykuł
 • Beata 2015-08-09 18:27

  Nie lubię pudru w kulkach .. Bardzo źle się go rozmasowuje, szkoda że dowiedziałam się o tym dopiero po zakupie.

 • Zapoznaj się z ulotką Puder rozśietlający w kulkach

  Producent:

  SENSIQUE

  Thumb sensique

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Produkt Puder rozśietlający w kulkach został dodany do kategorii Uroda wraz z tagami: puder, puder rozśietlający, pudry w kulkach, pudry, makijaż. Wytwórcą preparatu Puder rozśietlający w kulkach jest Sensique, który również jest producentem takich produktów jak Trendy Colour, Eyeshadow Uno, Puder brązujący w kulkach, Strong & Trendy Nails, Puder rozśietlający w kulkach, Matt Finish Foundation. Ulotka specyfiku Puder rozśietlający w kulkach jest dostępna i można ją zobaczyć. W naszym serwisie mogą Państwo zobaczyć informacje na temat Puder rozśietlający w kulkach oraz znaleźć opis specyfiku i obejrzeć jego opakowanie. Preparat Puder rozśietlający w kulkach można dostać bez recepty. W czytelni nie ma jeszcze informacji na temat preparatu Puder rozśietlający w kulkach. Produkt Puder rozśietlający w kulkach został zapisany do bazy danych w dniu 2015-05-15 06:04. Jeżeli jesteś osobą, która używała preparatu Puder rozśietlający w kulkach to prosimy o dodanie swojej recenzji. strona internetowa Supple.pl współtworzona jest przez użytkowników i to właśnie dzięki nim możemy udostępniać opinie na temat użytkowania Puder rozśietlający w kulkach. Jeżeli zamieścisz opinię na temat preparatu Puder rozśietlający w kulkach to z pewnością pomożesz wielu odwiedzającym.