Na co pomaga witamina D3?

Na co pomaga witamina D3?

Czytaj artykuł
Kosmetyk doskonały dla suchej skóry

Kosmetyk doskonały dla suchej skóry

Czytaj artykuł
Skóra właściwie zadbana

Skóra właściwie zadbana

Czytaj artykuł

Kup w sklepie

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Katarzyna F. 2015-07-07 12:25

  Niestety na mnie jakoś to nie działa za dobrze. Mogłoby to mieć jakiej silniejsze działanie, gdyż teraz po 1 tygodniu nie widzę różnicy i to dla mnie jest chyba tylko placeboo...

 • Nika53 2015-07-07 12:24

  O tak! Znalazłam wkońcu ten środek, którego tak szukałam. On jest po prostu doskonały i nic mu nie brakuje. Bardzo się z tego cieszę i daje 5/5!

 • Olga 32 2015-07-07 12:24

  Moje włosy sa teraz w o wiele lepszej kondycji i wiem, że to może pomóc mi na co dzień w piękniejszym wyglądzie. Włosy to coś ważnego dla mnie i Provit stoi tutaj na pierwszym miejscu ;)

 • Zapoznaj się z ulotką

  Producent:

  Thumb loton

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników

  Preparat Provit został dodany do kategorii Uroda wraz z tagami: do włosów koloryzowanych, do włosów zniszczonych, do włosów suchych, odżywki, pielęgnacja włosów. Wytwórcą specyfiku Provit jest Loton, który również jest producentem takich produktów jak Provit. Ulotka specyfiku Provit jest dostępna i można ją zobaczyć. W naszym serwisie mogą Państwo zobaczyć informacje na temat Provit oraz znaleźć opis preparatu i obejrzeć jego zdjęcia. Specyfik Provit dostępny jest bez recepty. Na naszym blogu nie ma jeszcze wpisów na temat preparatu Provit. Preparat Provit został dołączony do bazy danych w dniu 2015-05-21 06:03. Jeżeli jesteś osobą, która używała specyfiku Provit to prosimy o dołączenie swojej opinii. Nasza strona współtworzona jest przez odwiedzających i to właśnie dzięki nim możemy udostępniać informacje na temat użytkowania Provit. Jeżeli dołączysz recenzję na temat preparatu Provit to z pewnością pomożesz wielu odwiedzającym.