Provit
Doskonały sposób na pozbycie się trądziku

Doskonały sposób na pozbycie się trądziku

Czytaj artykuł
Zdrowe i lśniące włosy

Zdrowe i lśniące włosy

Czytaj artykuł
Kolorowe soczewki a suchość oka?

Kolorowe soczewki a suchość oka?

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Katarzyna F. 2015-07-07 12:25

  Niestety na mnie jakoś to nie działa za dobrze. Mogłoby to mieć jakiej silniejsze działanie, gdyż teraz po 1 tygodniu nie widzę różnicy i to dla mnie jest chyba tylko placeboo...

 • Nika53 2015-07-07 12:24

  O tak! Znalazłam wkońcu ten środek, którego tak szukałam. On jest po prostu doskonały i nic mu nie brakuje. Bardzo się z tego cieszę i daje 5/5!

 • Olga 32 2015-07-07 12:24

  Moje włosy sa teraz w o wiele lepszej kondycji i wiem, że to może pomóc mi na co dzień w piękniejszym wyglądzie. Włosy to coś ważnego dla mnie i Provit stoi tutaj na pierwszym miejscu ;)

 • Zapoznaj się z ulotką Provit

  Producent:

  LOTON

  Thumb loton

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników Najlepsze produkty - włosy koloryzowane

  Preparat Provit został dodany do kategorii Uroda wraz z tagami: do włosów koloryzowanych, do włosów zniszczonych, do włosów suchych, odżywki, pielęgnacja włosów. Wytwórcą specyfiku Provit jest Loton, który również jest producentem takich produktów jak Provit. Ulotka specyfiku Provit jest dostępna i można ją zobaczyć. W naszym serwisie mogą Państwo zobaczyć informacje na temat Provit oraz znaleźć opis preparatu i obejrzeć jego zdjęcia. Specyfik Provit dostępny jest bez recepty. Na naszym blogu nie ma jeszcze wpisów na temat preparatu Provit. Preparat Provit został dołączony do bazy danych w dniu 2015-05-21 06:03. Jeżeli jesteś osobą, która używała specyfiku Provit to prosimy o dołączenie swojej opinii. Nasza strona współtworzona jest przez odwiedzających i to właśnie dzięki nim możemy udostępniać informacje na temat użytkowania Provit. Jeżeli dołączysz recenzję na temat preparatu Provit to z pewnością pomożesz wielu odwiedzającym.