Reklama baner
Propolis w aerozolu 7%

Propolis w aerozolu 7%

miejsce
w rankingu

--

Propolis w aerozolu 7%
3.0
opinii: 3

Kup w sklepie

Czy to już kaszel palacza?

Czy to już kaszel palacza?

Czytaj artykuł
Sposób na wzdęcia

Sposób na wzdęcia

Czytaj artykuł
Właściwości pestek dyni

Właściwości pestek dyni

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Norcia 2015-07-10 00:15

  Ogólnie działa bardzo dobrze i jestem zadowolona, jednak jest jedna wada jaką jest cena... To jest po prostu chore i nie mogę sobie na to pozwolić w takiej cenie..

 • Wiktor W. 2015-07-10 00:14

  Ajć miałem dać 5!

 • Wiktor W. 2015-07-10 00:14

  Działa idealnie. Nie widziałem lepszego środka, który mógłby mi pomóc. Bez dwoch zdań Propolis w aerozolu 7% to środek na którym można polegać!

 • Zapoznaj się z ulotką Propolis w aerozolu 7%

  Producent:

  FARMAPIA

  Thumb farmapia

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników Najlepszy lek na kaszel

  Afrin PureSea Hypertonic

  5.01 opinii:
  Afrin PureSea to spray udrożniający do nosa. Preparat w szczególności rekomendowany jest...
  czytaj dalej »

  Afrin PureSea to spray udrożniający do nosa. Preparat w szczególności rekomendowany jest... czytaj dalej »

  Panthenol

  3.8323 opinii:
  Krem Panthenol zapewne gości w wielu polskich domach. Nic dziwnego- to idealny środek łagodzący,...
  czytaj dalej »

  Krem Panthenol zapewne gości w wielu polskich domach. Nic dziwnego- to idealny środek łagodzący,... czytaj dalej »

  3.8323 opinii:

  Preparat Propolis w aerozolu 7% został zapisany do kategorii Zdrowie wraz z tagami: aerozol, odporność. Wytwórcą preparatu Propolis w aerozolu 7% jest Farmapia, który również jest twórcą takich specyfików jak Maść Propolisowa, Propolis w aerozolu 7%, Triflora. Ulotka specyfiku Propolis w aerozolu 7% jest dostępna i można ją zobaczyć. Na stronie Supple.PL mogą Państwo zobaczyć informacje na temat Propolis w aerozolu 7% oraz znaleźć opis specyfiku i obejrzeć jego zdjęcia. Preparat Propolis w aerozolu 7% dostępny jest bez recepty. W czytelni nie ma jeszcze artykułów na temat preparatu Propolis w aerozolu 7%. Produkt Propolis w aerozolu 7% został zapisany do naszej bazy w dniu 2015-06-09 12:53. Jeżeli jesteś osobą, która używała specyfiku Propolis w aerozolu 7% to prosimy o dodanie swojej recenzji. Portal Supple.PL uzupełniana jest przez odwiedzających i to właśnie dzięki osobom takim jak Ty możemy udostępniać informacje na temat stosowania Propolis w aerozolu 7%. Jeżeli dodasz recenzję na temat produktu Propolis w aerozolu 7% to z pewnością pomożesz wielu osobom.