Suplementy, które znajdziesz w aptece na ból głowy

Suplementy, które znajdziesz w aptece na ból głowy

Czytaj artykuł
Sposoby na migrenę – jak z nią walczyć i jak się przed nią ustrzec?

Sposoby na migrenę – jak z nią walczyć i jak się przed nią ustrzec?

Czytaj artykuł
Bolesny problem

Bolesny problem

Czytaj artykuł

Kup w sklepie

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Opinia użytkownika 2016-03-23 14:54

  używam nie wiem jakie będą efekty

 • Zapoznaj się z ulotką

  Producent:

  Opis:

  Probeven to preparat dostępny w postaci tabletek. Preparat w szczególności rekomendowany jest dla pacjentów, którzy borykają się z łagodną lub umiarkowaną chorobą zwyrodnieniową stawów kolanowych. O chorobie zwyrodnieniowej stawów kolanowych mogą świadczyć następujące objawy: sztywność oraz ból w czasie poruszania się.

  Skład:

  W składzie tabletek Probeven znajdują się następujące substancje: Glucosamini sulfas sodium chloride, celuloza mikrokrystaliczna 101, skrobia żelowana kukurydziana, krospowidon typ B, celuloza mikrokrystaliczna 102, kwas stearynowy, laktoza jednowodna, Opadry White 85G68918: alkohol poliwinylowy, tytanu dwutlenek, talk, makrogol, lecytyna sojowa.

  Dawkowanie:

  Dawkowanie preparatu powinno odbywać się zgodnie z zaleceniami lekarza lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może wiązać się to z poważnymi konsekwencjami zdrowotnymi. Osobom dorosłym zaleca się przyjmować 1 tabletkę 2 razy na dobę lub 2 tabletki 2 razy na dobę.

  Drzeciwwskazania:

  Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik preparatu. Lek należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przed zażyciem należy dokładnie zapoznać się z treścią ulotki oraz sprawdzić datę ważności na opakowaniu. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może doprowadzić to do poważnych konsekwencji zdrowotnych.

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników

  Produkt Probeven został zapisany do kategorii Ból wraz z tagami: środek przeciwbólowy, zwyrodnienia stawów kolanych. Producentem preparatu Probeven jest , który również jest twórcą takich preparatów jak . Ulotka produktu Probeven jest dostępna i można ją przeczytać. W naszym serwisie mogą Państwo sprawdzić opinie na temat Probeven oraz znaleźć opis specyfiku i obejrzeć jego zdjęcia. Specyfik Probeven można dostać bez recepty.