Probeven

Probeven

miejsce
w rankingu

--

Probeven
3.0
opinii: 1
Sposoby na migrenę – jak z nią walczyć i jak się przed nią ustrzec?

Sposoby na migrenę – jak z nią walczyć i jak się przed nią ustrzec?

Czytaj artykuł
Innowacyjne sposoby leczenia bólu

Innowacyjne sposoby leczenia bólu

Czytaj artykuł
Czy wiesz jak radzić sobie z bólem zatok?

Czy wiesz jak radzić sobie z bólem zatok?

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Opinia użytkownika 2016-03-23 14:54

  używam nie wiem jakie będą efekty

 • Zapoznaj się z ulotką Probeven

  Producent:

  Opis:

  Probeven to preparat dostępny w postaci tabletek. Preparat w szczególności rekomendowany jest dla pacjentów, którzy borykają się z łagodną lub umiarkowaną chorobą zwyrodnieniową stawów kolanowych. O chorobie zwyrodnieniowej stawów kolanowych mogą świadczyć następujące objawy: sztywność oraz ból w czasie poruszania się.

  Skład:

  W składzie tabletek Probeven znajdują się następujące substancje: Glucosamini sulfas sodium chloride, celuloza mikrokrystaliczna 101, skrobia żelowana kukurydziana, krospowidon typ B, celuloza mikrokrystaliczna 102, kwas stearynowy, laktoza jednowodna, Opadry White 85G68918: alkohol poliwinylowy, tytanu dwutlenek, talk, makrogol, lecytyna sojowa.

  Dawkowanie:

  Dawkowanie preparatu powinno odbywać się zgodnie z zaleceniami lekarza lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może wiązać się to z poważnymi konsekwencjami zdrowotnymi. Osobom dorosłym zaleca się przyjmować 1 tabletkę 2 razy na dobę lub 2 tabletki 2 razy na dobę.

  Przeciwwskazania:

  Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik preparatu. Lek należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przed zażyciem należy dokładnie zapoznać się z treścią ulotki oraz sprawdzić datę ważności na opakowaniu. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może doprowadzić to do poważnych konsekwencji zdrowotnych.

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników Najlepsze produkty - zwyrodnienia stawów kolanowych

  Produkt Probeven został dodany do kategorii Ból wraz z tagami: środek przeciwbólowy, zwyrodnienia stawów kolanych. Wytwórcą produktu Probeven jest , który również jest wytwórcą takich produktów jak . Ulotka specyfiku Probeven jest dostępna i można ją zobaczyć. Na naszej stronie mogą Państwo sprawdzić informacje na temat Probeven oraz znaleźć opis specyfiku i zobaczyć jego zdjęcia. Produkt Probeven można dostać bez recepty. W czytelni nie ma jeszcze wpisów na temat preparatu Probeven. Produkt Probeven został dodany do naszej bazy w dniu 2015-08-21 20:03. Jeżeli jesteś osobą, która używała preparatu Probeven to prosimy o napisanie swojej opinii. Nasza strona tworzona jest przez internautów i to właśnie dzięki nim możemy udostępniać informacje na temat używania Probeven. Jeżeli zamieścisz notkę na temat preparatu Probeven to z pewnością pomożesz wielu ludziom.