Prenatal GripCare

Prenatal GripCare

miejsce
w rankingu

--

Prenatal GripCare
3.0
opinii: 1
Oddziaływanie palenia papierosów na organizm

Oddziaływanie palenia papierosów na organizm

Czytaj artykuł
Przyczyny łysienia – dlaczego włosy nagle wypadają?

Przyczyny łysienia – dlaczego włosy nagle wypadają?

Czytaj artykuł
Działanie soli

Działanie soli

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Isia 2015-09-15 12:29

  Przeczytałam, że jest idealny dla kobiet karmiących piersią!? A ten czosnek na opakowaniu!!!!! To niby co? Może ktoś wiedział, czy mogę to brać, bo teraz gdy karmię nie mogę spożywać czosnku w żadnej formie. Z góry wielkie dzięki za pomoc.

 • Zapoznaj się z ulotką Prenatal GripCare

  Producent:

  Opis:

  Prenatal GripCare to preparat dostępny w postaci kapsułek. Preparat przeznaczony jest dla kobiet w ciąży, jak i karmiących piersią, które borykają się z przeziębieniem lub grypą. W składzie kapsułek znajdują się niezwykle cenne substancje, do których należy zaliczyć: witaminę C, cynk, ekstrakt z cebuli, ekstrakt z czosnku oraz owoce aronii.

  Skład:

  W składzie kapsułek Prenatal GripCare znajdują się następujące substancje: czosnek bezzapachowy, dzika róża, antocyjany z aronii, witamina C, cynk, witamina D3, żelatyna, celuloza, stearynian magnezu.

  Dawkowanie:

  Dawkowanie preparatu powinno odbywać się zgodnie z zaleceniami lekarza lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może wiązać się to z poważnymi konsekwencjami zdrowotnymi. Zaleca się przyjmować 1-2 kapsułki dziennie. Należy jednak pamiętać, by kapsułki popić obficie wodą.

  Przeciwwskazania:

  Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik preparatu. Lek należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przed zażyciem należy dokładnie zapoznać się z treścią ulotki oraz sprawdzić datę ważności na opakowaniu. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może doprowadzić to do poważnych konsekwencji zdrowotnych.

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników Najlepsze produkty - przeziębienie w okresie ciąży

  Produkt Prenatal GripCare został przyporządkowany do kategorii Zdrowie wraz z tagami: grypa, przeziębienie w okresie ciąży. Wytwórcą produktu Prenatal GripCare jest , który również jest twórcą takich specyfików jak . Ulotka produktu Prenatal GripCare jest dostępna i można ją przeczytać. Na naszej stronie mogą Państwo sprawdzić informacje na temat Prenatal GripCare oraz znaleźć opis specyfiku i przejrzeć jego zdjęcia. Specyfik Prenatal GripCare dostępny jest bez recepty. W dziale z wpisami nie ma jeszcze informacji na temat preparatu Prenatal GripCare. Preparat Prenatal GripCare został dołączony do bazy danych w dniu 2015-09-06 20:11. Jeżeli jesteś osobą, która używała preparatu Prenatal GripCare to prosimy o dołączenie swojej recenzji. Platforma uzupełniana jest przez użytkowników i to właśnie dzięki Wam możemy udostępniać informacje na temat użytkowania Prenatal GripCare. Jeżeli dodasz informację na temat preparatu Prenatal GripCare to z pewnością pomożesz wielu osobom.