Prenatal GripCare

Prenatal GripCare

miejsce
w rankingu

Prenatal GripCare
3.0
opinii: 1
Jak należy układać jedzenie w lodówce?

Jak należy układać jedzenie w lodówce?

Czytaj artykuł
Dieta wysokobiałkowa a ból stawów

Dieta wysokobiałkowa a ból stawów

Czytaj artykuł
Jak walczyć ze zgagą i nadkwaśnością? cz. 2

Jak walczyć ze zgagą i nadkwaśnością? cz. 2

Czytaj artykuł

Kup w sklepie

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Isia 2015-09-15 12:29

  Przeczytałam, że jest idealny dla kobiet karmiących piersią!? A ten czosnek na opakowaniu!!!!! To niby co? Może ktoś wiedział, czy mogę to brać, bo teraz gdy karmię nie mogę spożywać czosnku w żadnej formie. Z góry wielkie dzięki za pomoc.

 • Zapoznaj się z ulotką

  Producent:

  Opis:

  Prenatal GripCare to preparat dostępny w postaci kapsułek. Preparat przeznaczony jest dla kobiet w ciąży, jak i karmiących piersią, które borykają się z przeziębieniem lub grypą. W składzie kapsułek znajdują się niezwykle cenne substancje, do których należy zaliczyć: witaminę C, cynk, ekstrakt z cebuli, ekstrakt z czosnku oraz owoce aronii.

  Skład:

  W składzie kapsułek Prenatal GripCare znajdują się następujące substancje: czosnek bezzapachowy, dzika róża, antocyjany z aronii, witamina C, cynk, witamina D3, żelatyna, celuloza, stearynian magnezu.

  Dawkowanie:

  Dawkowanie preparatu powinno odbywać się zgodnie z zaleceniami lekarza lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może wiązać się to z poważnymi konsekwencjami zdrowotnymi. Zaleca się przyjmować 1-2 kapsułki dziennie. Należy jednak pamiętać, by kapsułki popić obficie wodą.

  Drzeciwwskazania:

  Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik preparatu. Lek należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przed zażyciem należy dokładnie zapoznać się z treścią ulotki oraz sprawdzić datę ważności na opakowaniu. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może doprowadzić to do poważnych konsekwencji zdrowotnych.

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników

  Prenatal GripCare

  3.01 opinii:
  Prenatal GripCare to preparat dostępny w postaci kapsułek. Preparat przeznaczony jest dla kobiet...
  czytaj dalej »

  Prenatal GripCare to preparat dostępny w postaci kapsułek. Preparat przeznaczony jest dla kobiet... czytaj dalej »

  Produkt Prenatal GripCare został dodany do kategorii Zdrowie wraz z tagami: grypa, przeziębienie w okresie ciąży. Wytwórcą specyfiku Prenatal GripCare jest , który również jest twórcą takich preparatów jak . Ulotka produktu Prenatal GripCare jest dostępna i można ją pobrać. W naszej witrynie mogą Państwo przeczytać informacje na temat Prenatal GripCare oraz znaleźć opis produktu i przejrzeć jego obrazki. Preparat Prenatal GripCare można dostać bez recepty.