Precision Glimmer Powder Eyeshadow

Precision Glimmer Powder Eyeshadow

miejsce
w rankingu

--

Precision Glimmer Powder Eyeshadow
2.67
opinii: 3
Idealne pośladki na latu - pięć prostych sposobów

Idealne pośladki na latu - pięć prostych sposobów

Czytaj artykuł
Zmiana koloru oczu przez soczewki - czy to dobre rozwiązanie?

Zmiana koloru oczu przez soczewki - czy to dobre rozwiązanie?

Czytaj artykuł
Żyj po sportowemu - to modne!

Żyj po sportowemu - to modne!

Czytaj artykuł

Kup w sklepie

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Aleksandra 2015-08-07 16:50

  Mam ten cień wszędzie, tylko nie na moich powiekach?! Ktoś mi powie co jest nie tak?

 • Danusia 2015-08-07 16:49

  Jak go można w ogóle stosować? Przecież on sypie się podczas aplikowania nawet .. Masakra!!

 • Kenji 2015-08-07 16:47

  Cień ten starannie pokrywa powieki, efekt dla mnie jest bardzo dobry. Nie roluje się, nie sypie. Konsystencja została bardzo dobra zachowana.

 • Zapoznaj się z ulotką

  Producent:

  Thumb avon

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Produkt Precision Glimmer Powder Eyeshadow został dodany do kategorii Uroda wraz z tagami: do powiek, cień, cień do powiek, kosmetyki. Wytwórcą produktu Precision Glimmer Powder Eyeshadow jest Avon, który również jest twórcą takich preparatów jak Color Trend, Kajalstick Double-Ended, Summer White Sunset EDT, Super Drama Mascara, Planet Spa, Thailand Lotus Flower, Luxuriously Light Body Souffle, Skin So Soft, Replenishing Hand Cream. Ulotka produktu Precision Glimmer Powder Eyeshadow jest dostępna i można ją przeczytać. Na stronie Supple.PL mogą Państwo zobaczyć informacje na temat Precision Glimmer Powder Eyeshadow oraz znaleźć opis produktu i obejrzeć jego opakowanie. Preparat Precision Glimmer Powder Eyeshadow można kupić bez recepty. W czytelni nie ma jeszcze informacji na temat preparatu Precision Glimmer Powder Eyeshadow . Produkt Precision Glimmer Powder Eyeshadow został dodany do bazy danych w dniu 2015-05-21 06:02. Jeżeli jesteś osobą, która używała produktu Precision Glimmer Powder Eyeshadow to prosimy o zamieszczenie swojej opinii. Nasza platforma uzupełniana jest przez internautów i to właśnie dzięki Wam możemy udostępniać informacje na temat użytkowania Precision Glimmer Powder Eyeshadow . Jeżeli zamieścisz recenzję na temat produktu Precision Glimmer Powder Eyeshadow to z pewnością pomożesz wielu odwiedzającym.