Precision Glimmer Powder Eyeshadow

Precision Glimmer Powder Eyeshadow

miejsce
w rankingu

--

Precision Glimmer Powder Eyeshadow
2.67
opinii: 3
Jak używać kosmetyków by były skuteczne?

Jak używać kosmetyków by były skuteczne?

Czytaj artykuł
Skóra właściwie zadbana

Skóra właściwie zadbana

Czytaj artykuł
Wiosenna odnowa

Wiosenna odnowa

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Aleksandra 2015-08-07 16:50

  Mam ten cień wszędzie, tylko nie na moich powiekach?! Ktoś mi powie co jest nie tak?

 • Danusia 2015-08-07 16:49

  Jak go można w ogóle stosować? Przecież on sypie się podczas aplikowania nawet .. Masakra!!

 • Kenji 2015-08-07 16:47

  Cień ten starannie pokrywa powieki, efekt dla mnie jest bardzo dobry. Nie roluje się, nie sypie. Konsystencja została bardzo dobra zachowana.

 • Zapoznaj się z ulotką Precision Glimmer Powder Eyeshadow

  Producent:

  AVON

  Thumb avon

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Produkt Precision Glimmer Powder Eyeshadow został dodany do kategorii Uroda wraz z tagami: do powiek, cień, cień do powiek, kosmetyki. Wytwórcą produktu Precision Glimmer Powder Eyeshadow jest Avon, który również jest twórcą takich preparatów jak Color Trend, Kajalstick Double-Ended, Summer White Sunset EDT, Super Drama Mascara, Planet Spa, Thailand Lotus Flower, Luxuriously Light Body Souffle, Skin So Soft, Replenishing Hand Cream. Ulotka produktu Precision Glimmer Powder Eyeshadow jest dostępna i można ją przeczytać. Na stronie Supple.PL mogą Państwo zobaczyć informacje na temat Precision Glimmer Powder Eyeshadow oraz znaleźć opis produktu i obejrzeć jego opakowanie. Preparat Precision Glimmer Powder Eyeshadow można kupić bez recepty. W czytelni nie ma jeszcze informacji na temat preparatu Precision Glimmer Powder Eyeshadow . Produkt Precision Glimmer Powder Eyeshadow został dodany do bazy danych w dniu 2015-05-21 06:02. Jeżeli jesteś osobą, która używała produktu Precision Glimmer Powder Eyeshadow to prosimy o zamieszczenie swojej opinii. Nasza platforma uzupełniana jest przez internautów i to właśnie dzięki Wam możemy udostępniać informacje na temat użytkowania Precision Glimmer Powder Eyeshadow . Jeżeli zamieścisz recenzję na temat produktu Precision Glimmer Powder Eyeshadow to z pewnością pomożesz wielu odwiedzającym.