Pompka Ssąca - Aspivenin

Pompka Ssąca - Aspivenin

miejsce
w rankingu

--

Pompka Ssąca - Aspivenin
5.0
opinii: 1
Zdrowych, Wesołych i Śnieżnych Świąt Bożego Narodzenia życzy redakcja Supple.pl

Zdrowych, Wesołych i Śnieżnych Świąt Bożego Narodzenia życzy redakcja Supple.pl

Czytaj artykuł
Stres: 5 sposobów jak się go pozbyć

Stres: 5 sposobów jak się go pozbyć

Czytaj artykuł
Co mogą oznaczać pryszcze na twarzy.

Co mogą oznaczać pryszcze na twarzy.

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Sławek 2017-05-18 13:42

  Wiele razy uratował mi du#! Polecam, żeby mieć zawsze przy sobie, nawet przy zwykłym wypadzie nad jezioro czy do lasu.

 • Zapoznaj się z ulotką Pompka Ssąca - Aspivenin

  Producent:

  ASPIVENIN

  Opis:

  Pompka Ssąca - Aspivenin bezboleśnie usuwa jady po ukąszeniach i ukłuciach poprzez wytwarzanie próżni na powierzchni skóry. Wystarczy nacisnąć tłok.Produkt nalezy uzyć jaknajszybciej po ukąszeniu, zanim zjawi się pomoc medyczna, we wszystkich przypadkach po wprowadzeniu jadu szerszeni, os, pszczół, komarów, meszek, parzących roślin, ryb, skorpionów i większości węży.

  Dawkowanie:

  Sposób użycia wyrobu:

  1. Delikatnie przymocować do urządzenia ASPIVENIN końcówkę najbardziej odpowiednią do miejsca ukąszenia i całkowicie wysunąć tłok.
  2. Trzymać ASPIVENIN jedną ręką przyłożyć końcówkę do skóry w miejscu zranienia.
  3. Wcisnąć tłok do oporu nie zwalniając nacisku kciuka przed zatrzymaniem się tłoka. Spowoduje to przyssanie się. Następnie pozostawić pompkę ASPIVENIN na 60 do 90 sekund w przypadku ukąszenia owada aż do 3 minut, z możliwością powtórzenia w przypadku ukąszenia węża.
  4. Po użycia w celu usunięcia ASPIVENIN umieścić tłok końcem kciuka. Przemyć ranę środkiem odkażającym.

  Przeciwwskazania:

  Nie stosować na powieki oraz zewnętrzne narządy płciowe.

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników Najlepsze produkty - Pompka Ssąca

  Pompka Ssąca - Aspivenin

  5.01 opinii:
  Pompka Ssąca - Aspivenin bezboleśnie usuwa jady po ukąszeniach i ukłuciach poprzez...
  czytaj dalej »

  Pompka Ssąca - Aspivenin bezboleśnie usuwa jady po ukąszeniach i ukłuciach poprzez... czytaj dalej »

  Specyfik Pompka Ssąca - Aspivenin został dołączony do kategorii Inne wraz z tagami: zdrowie, Pompka Ssąca. Producentem specyfiku Pompka Ssąca - Aspivenin jest , który również jest twórcą takich specyfików jak . Ulotka specyfiku Pompka Ssąca - Aspivenin jest dostępna i można ją przeczytać. W naszej witrynie mogą Państwo sprawdzić opinie na temat Pompka Ssąca - Aspivenin oraz znaleźć opis specyfiku i zobaczyć jego zdjęcia. Produkt Pompka Ssąca - Aspivenin można kupić bez recepty. Na naszym blogu nie ma jeszcze informacji na temat preparatu Pompka Ssąca - Aspivenin. Produkt Pompka Ssąca - Aspivenin został dodany do bazy Supple.PL w dniu 2015-09-01 16:37. Jeżeli jesteś osobą, która używała preparatu Pompka Ssąca - Aspivenin to prosimy o napisanie swojej recenzji. Serwis Supple.pl uzupełniana jest przez pacjentów i to właśnie dzięki nim możemy dzielić się z innymi informacjami na temat użytkowania Pompka Ssąca - Aspivenin. Jeżeli napiszesz informację na temat produktu Pompka Ssąca - Aspivenin to z pewnością pomożesz wielu osobom.