Podstawa Pielęgnacji

Podstawa Pielęgnacji

miejsce
w rankingu

--

Podstawa Pielęgnacji
4.4
opinii: 5
Zmiana koloru oczu przez soczewki - czy to dobre rozwiązanie?

Zmiana koloru oczu przez soczewki - czy to dobre rozwiązanie?

Czytaj artykuł
Odżywka do rzęs - jak sprawdzić czy jest dobra?

Odżywka do rzęs - jak sprawdzić czy jest dobra?

Czytaj artykuł
Co może olej babassu?

Co może olej babassu?

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Katarzyna 2016-02-16 09:25

  Szybki i skuteczny sposób na zmycie makijażu.Doskonale komponuje się z tonikiem cera jest odświeżona i promienna.

 • Edyta 2015-04-29 12:58

  U mnie bardzo fajnie sprawdza się ten tonik :) Do tego nie mam żadnych problemów z moją skórą po jego stosowaniu, czyli jest dość łagodny i skutecznie oczyszcza moją twarz.

 • Dominika 2015-04-29 11:48

  Polecam! Tonik bardzo fajnie ożywia naszą twarz i ją nieco regeneruje. Dla mnie to podstawowy kosmetyk, który stosuję w swojej kosmetyczce.

 • Sześć sposobów na szybką utratę wagi

  Sześć sposobów na szybką utratę wagi

  Czytaj artykuł
  Co warto wiedzieć o karmieniu piersią?

  Co warto wiedzieć o karmieniu piersią?

  Czytaj artykuł
  Brzuch w stresie - jak znaleźć przyczynę

  Brzuch w stresie - jak znaleźć przyczynę

  Czytaj artykuł
 • Ida 2015-04-18 22:29

  Dbam o swoje ciało i dlatego ten tonik jest dla mnie podstawą. W prosty sposób można zregenerować oraz oczyścić swoje ciało - daje 4/5!

 • Benia 2015-04-18 22:24

  Moja twarz teraz jest w o wiele lepszej kondycji niż wcześniej. Doskonale to na mnie działa i jestem świadom, że to działa na mnie skutecznie od pierwszego użytku! Jest to Podstawa Pielęgnacji! :D

 • Zapoznaj się z ulotką Podstawa Pielęgnacji

  Producent:

  GARNIER

  Thumb garnier

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników Najlepsze produkty - tonik

  Specyfik Podstawa Pielęgnacji został dołączony do kategorii Uroda wraz z tagami: tonik, tonik dynamizujący, kosmetyki. Producentem specyfiku Podstawa Pielęgnacji jest Garnier, który również jest twórcą takich produktów jak Mineral Deodorant, ActionControl 48h Spray, Nawilżająca pielęgnacja 7 Dni, Podstawa Pielęgnnacji, Czysta skóra Active Pure Active, Garnier UltraLift. Ulotka specyfiku Podstawa Pielęgnacji jest dostępna i można ją zobaczyć. W naszej witrynie mogą Państwo przeczytać opinie na temat Podstawa Pielęgnacji oraz znaleźć opis produktu i przejrzeć jego zdjęcia. Produkt Podstawa Pielęgnacji można kupić bez recepty. W naszej bazie wiedzy nie ma jeszcze artykułów na temat preparatu Podstawa Pielęgnacji. Specyfik Podstawa Pielęgnacji został zapisany do bazy serwisu w dniu 2015-04-03 06:03. Jeżeli jesteś osobą, która używała produktu Podstawa Pielęgnacji to prosimy o dołączenie swojej opinii. Platforma Supple.pl współtworzona jest przez pacjentów i to właśnie dzięki nim możemy udostępniać opinie na temat użytkowania Podstawa Pielęgnacji. Jeżeli dołączysz opinię na temat preparatu Podstawa Pielęgnacji to z pewnością pomożesz wielu odwiedzającym.