Playboy, Play It Sexy, Pefrumed Body Mist

Playboy, Play It Sexy, Pefrumed Body Mist

miejsce
w rankingu

--

Playboy, Play It Sexy, Pefrumed Body Mist
3.67
opinii: 3
Doskonały sposób na pozbycie się trądziku

Doskonały sposób na pozbycie się trądziku

Czytaj artykuł
Wiosenna odnowa

Wiosenna odnowa

Czytaj artykuł
Męska pielęgnacja twarzy

Męska pielęgnacja twarzy

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Sexy 2015-07-10 00:33

  Nie prawda! To nie jest bez sensu. Playboy, Play It Sexy, Pefrumed Body Mist pozwala w krótkim czasie poczuć się o wiele lepiej i ładnie pachnąć! Gdyz to tak na prawdę tak łatwo nie znika i przy bliższym kontakcie jest to wyczuwalne!

 • Amanda94 2015-07-10 00:32

  Dałam 1, a wyskoczyło 5...

 • Amanda94 2015-07-10 00:31

  Jakos nigdy mi się nie podobały takie mgiełki, jednak spróbowałam i na darmo. To niestety nic nie daje i to jest nie opłacalne! Nie polecam!

 • Zapoznaj się z ulotką Playboy, Play It Sexy, Pefrumed Body Mist

  Producent:

  COTY

  Thumb coty

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Produkt Playboy, Play It Sexy, Pefrumed Body Mist został przyporządkowany do kategorii Uroda wraz z tagami: spraye do ciała, mgiełki, Dezodoranty, Pielęgnacja ciała. Wytwórcą specyfiku Playboy, Play It Sexy, Pefrumed Body Mist jest Coty, który również jest wytwórcą takich preparatów jak Kate Moss, Kate EDT, Playboy, Play It Sexy, Body Lotion, Beyonce, Heat Rush EDT, Halle by Halle Berry EDP, Playboy, Play It Sexy, Pefrumed Body Mist. Ulotka specyfiku Playboy, Play It Sexy, Pefrumed Body Mist jest dostępna i można ją pobrać. W naszej witrynie mogą Państwo przeczytać opinie na temat Playboy, Play It Sexy, Pefrumed Body Mist oraz znaleźć opis produktu i obejrzeć jego opakowanie. Preparat Playboy, Play It Sexy, Pefrumed Body Mist można kupić bez recepty. Na naszym blogu nie ma jeszcze wpisów na temat preparatu Playboy, Play It Sexy, Pefrumed Body Mist. Specyfik Playboy, Play It Sexy, Pefrumed Body Mist został dodany do bazy serwisu w dniu 2015-05-21 06:02. Jeżeli jesteś osobą, która używała preparatu Playboy, Play It Sexy, Pefrumed Body Mist to prosimy o zamieszczenie swojej recenzji. strona internetowa Supple.pl tworzona jest przez internautów i to właśnie dzięki nim możemy dzielić się z innymi informacjami na temat używania Playboy, Play It Sexy, Pefrumed Body Mist. Jeżeli zamieścisz informację na temat produktu Playboy, Play It Sexy, Pefrumed Body Mist to z pewnością pomożesz wielu osobom.