Playboy, Play It Sexy, Body Lotion

Playboy, Play It Sexy, Body Lotion

miejsce
w rankingu

--

Playboy, Play It Sexy, Body Lotion
4.0
opinii: 3
Czym kierować się przy wyborze podkładu?

Czym kierować się przy wyborze podkładu?

Czytaj artykuł
Domowe kosmetyki z herbaty

Domowe kosmetyki z herbaty

Czytaj artykuł
Skóra właściwie zadbana

Skóra właściwie zadbana

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Pourka 2015-08-04 21:21

  Zapach w znakomity sposób uwodzi. Mój chłopak jest bardzo zadowolony z tego balsamu. Szaleje na jego punkcie!

 • Lotnia 2015-05-29 00:12

  Znakomity balsam jak dla mnie. jest warty każdej ceny jak dla mnie, bo po prostu jest uniwersalny do pielęgnacji mojego ciała. Daje 5/5 bo na prawde jest tego wart i wystarczy się przekonać tylko!

 • Ella 2015-05-28 21:18

  Cena jak za balsam jest dość wysoka, a przynajmniej moim zdaniem. Zapach jest fajny, szybko się wchłania, jednak nie nawilża najlepiej. A już o zabawie "balsamem" nie ma co mówić ..

 • Zapoznaj się z ulotką Playboy, Play It Sexy, Body Lotion

  Producent:

  COTY

  Thumb coty

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników Najlepsze produkty - balsam

  Arnika Balsam Herbamedicus

  5.01 opinii:
  Arnika Balsam Herbamedicus jest kosmetykiem leczniczym, który chroni i pielęgnuje i...
  czytaj dalej »

  Arnika Balsam Herbamedicus jest kosmetykiem leczniczym, który chroni i pielęgnuje i... czytaj dalej »

  Produkt Playboy, Play It Sexy, Body Lotion został dodany do kategorii Uroda wraz z tagami: do ciała, balsam, balsam do ciała, uniwersalne, oliwki, mleczka, kremy, balsamy, Pielęgnacja ciała. Producentem specyfiku Playboy, Play It Sexy, Body Lotion jest Coty, który również jest producentem takich specyfików jak Kate Moss, Kate EDT, Playboy, Play It Sexy, Body Lotion, Beyonce, Heat Rush EDT, Halle by Halle Berry EDP, Playboy, Play It Sexy, Pefrumed Body Mist. Ulotka produktu Playboy, Play It Sexy, Body Lotion jest dostępna i można ją pobrać. W naszej witrynie mogą Państwo zobaczyć recenzje na temat Playboy, Play It Sexy, Body Lotion oraz znaleźć opis specyfiku i przejrzeć jego zdjęcia. Produkt Playboy, Play It Sexy, Body Lotion dostępny jest bez recepty. W czytelni nie ma jeszcze informacji na temat preparatu Playboy, Play It Sexy, Body Lotion. Produkt Playboy, Play It Sexy, Body Lotion został dołączony do bazy serwisu w dniu 2015-05-06 06:07. Jeżeli jesteś osobą, która używała specyfiku Playboy, Play It Sexy, Body Lotion to prosimy o dołączenie swojej opinii. Platforma Supple.pl tworzona jest przez pacjentów i to właśnie dzięki Wam możemy udostępniać recenzje na temat stosowania Playboy, Play It Sexy, Body Lotion. Jeżeli napiszesz recenzję na temat specyfiku Playboy, Play It Sexy, Body Lotion to z pewnością pomożesz wielu osobom.