Plastry Compeed na halluksy

Plastry Compeed na halluksy

miejsce
w rankingu

--

Plastry Compeed na halluksy
4.0
opinii: 1
Sposoby na przykry zapach stóp

Sposoby na przykry zapach stóp

Czytaj artykuł
Jak walczyć i unikać zakażenia grzybicą stóp?

Jak walczyć i unikać zakażenia grzybicą stóp?

Czytaj artykuł
Domowe sposoby na grzybicę jamy ustnej

Domowe sposoby na grzybicę jamy ustnej

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Olga 2016-04-01 10:37

  Dobre plastry, naprawdę zapewniają komfort chodzenia przy kłopotach z halluksami.

 • Zapoznaj się z ulotką Plastry Compeed na halluksy

  Producent:

  JOHNSON & JOHNSON

  Thumb johnson and johnson

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Preparat Plastry Compeed na halluksy został przyporządkowany do kategorii Higiena wraz z tagami: haluksy. Producentem preparatu Plastry Compeed na halluksy jest Johnson & Johnson, który również jest producentem takich specyfików jak Visine Suche Oczy, Ben-gay, Piz Buin Mountain Suncream, Carefree Aloe - chusteczki do higieny intymnej , K-Y żel intymny nawilżający . Ulotka preparatu Plastry Compeed na halluksy jest dostępna i można ją zobaczyć. Na naszej stronie mogą Państwo przeczytać informacje na temat Plastry Compeed na halluksy oraz znaleźć opis preparatu i zobaczyć jego zdjęcia. Preparat Plastry Compeed na halluksy dostępny jest bez recepty. W czytelni nie ma jeszcze wpisów na temat preparatu Plastry Compeed na halluksy. Specyfik Plastry Compeed na halluksy został dodany do naszej bazy w dniu 2016-03-08 15:27. Jeżeli jesteś osobą, która używała specyfiku Plastry Compeed na halluksy to prosimy o napisanie swojej opinii. Nasza strona współtworzona jest przez internautów i to właśnie dzięki osobom takim jak Ty możemy dzielić się z innymi informacjami na temat używania Plastry Compeed na halluksy. Jeżeli dołączysz notkę na temat specyfiku Plastry Compeed na halluksy to z pewnością pomożesz wielu odwiedzającym.