Plastry Compeed na halluksy

Plastry Compeed na halluksy

miejsce
w rankingu

Plastry Compeed na halluksy
4.0
opinii: 1

Kup w sklepie

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Olga 2016-04-01 10:37

  Dobre plastry, naprawdę zapewniają komfort chodzenia przy kłopotach z halluksami.

 • Zapoznaj się z ulotką

  Producent:

  Thumb johnson and johnson

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Preparat Plastry Compeed na halluksy został dołączony do kategorii Higiena wraz z tagami: haluksy. Wytwórcą preparatu Plastry Compeed na halluksy jest Johnson & Johnson, który również jest wytwórcą takich preparatów jak Visine Suche Oczy, Ben-gay, Piz Buin Mountain Suncream, Carefree Aloe - chusteczki do higieny intymnej , K-Y żel intymny nawilżający . Ulotka produktu Plastry Compeed na halluksy jest dostępna i można ją przeczytać. W naszej witrynie mogą Państwo zobaczyć recenzje na temat Plastry Compeed na halluksy oraz znaleźć opis specyfiku i zobaczyć jego obrazki. Specyfik Plastry Compeed na halluksy dostępny jest bez recepty.