Planet SPA, Japanese Sake and Rice, Smoothing Face Mask

Planet SPA, Japanese Sake and Rice, Smoothing Face Mask

miejsce
w rankingu

--

Planet SPA, Japanese Sake and Rice, Smoothing Face Mask
3.67
opinii: 3
Moda na niemycie włosów

Moda na niemycie włosów

Czytaj artykuł
Zaproszenie do świata domowych kosmetyków

Zaproszenie do świata domowych kosmetyków

Czytaj artykuł
Jak sobie radzić zimą ze skórą atopową?

Jak sobie radzić zimą ze skórą atopową?

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Olga 2015-05-30 22:48

  Planet SPA, Japanese Sake and Rice, Smoothing Face Mask to znakomita maseczka wygładzająca do twarzy! Nie widziałam lepszej maseczki jeszcze i bardzo mi się ona podoba i cieszę się, że znalazłam ją :)

 • Magda.K 2015-05-01 15:18

  U mnie widać zmiany, cera jest wyraźnie gładsza, lepiej odżywiona, bardziej miękka i ogólnie lepiej wygląda. Szczególnie droga ta maseczka nie jest, to plus. Minusem jest to że na twarzy po prostu zastyga i potem trzeba ją odrywać :/

 • Monika.H 2015-04-30 01:10

  Nie polecam! Na mnie w ogóle nie działa ta maseczka, żadnych zmian po dwóch tygodniach nie widziałam niestety

 • Zapoznaj się z ulotką Planet SPA, Japanese Sake and Rice, Smoothing Face Mask

  Producent:

  AVON

  Thumb avon

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Produkt Planet SPA, Japanese Sake and Rice, Smoothing Face Mask został dodany do kategorii Uroda wraz z tagami: maseczka, wygładzająca maseczka do twarzy, maseczka do twarzy, kosmetyki. Wytwórcą preparatu Planet SPA, Japanese Sake and Rice, Smoothing Face Mask jest Avon, który również jest wytwórcą takich preparatów jak Color Trend, Kajalstick Double-Ended, Summer White Sunset EDT, Super Drama Mascara, Planet Spa, Thailand Lotus Flower, Luxuriously Light Body Souffle, Skin So Soft, Replenishing Hand Cream. Ulotka specyfiku Planet SPA, Japanese Sake and Rice, Smoothing Face Mask jest dostępna i można ją przeczytać. Na stronie Supple.PL mogą Państwo sprawdzić recenzje na temat Planet SPA, Japanese Sake and Rice, Smoothing Face Mask oraz znaleźć opis preparatu i przejrzeć jego zdjęcia. Preparat Planet SPA, Japanese Sake and Rice, Smoothing Face Mask dostępny jest bez recepty. W dziale z wpisami nie ma jeszcze wpisów na temat preparatu Planet SPA, Japanese Sake and Rice, Smoothing Face Mask. Preparat Planet SPA, Japanese Sake and Rice, Smoothing Face Mask został dodany do bazy Supple.PL w dniu 2015-04-11 06:00. Jeżeli jesteś osobą, która używała produktu Planet SPA, Japanese Sake and Rice, Smoothing Face Mask to prosimy o dołączenie swojej opinii. Platforma tworzona jest przez użytkowników i to właśnie dzięki osobom takim jak Ty możemy dzielić się z innymi informacjami na temat stosowania Planet SPA, Japanese Sake and Rice, Smoothing Face Mask. Jeżeli dodasz opinię na temat preparatu Planet SPA, Japanese Sake and Rice, Smoothing Face Mask to z pewnością pomożesz wielu osobom.