Planet Spa, African Shea Butter, Brown Sugar Body Scrub

Planet Spa, African Shea Butter, Brown Sugar Body Scrub

miejsce
w rankingu

--

Planet Spa, African Shea Butter, Brown Sugar Body Scrub
3.5
opinii: 4
Żyj po sportowemu - to modne!

Żyj po sportowemu - to modne!

Czytaj artykuł
Co szkodzi naszym zębom?

Co szkodzi naszym zębom?

Czytaj artykuł
Olej babassu i jego zalety?

Olej babassu i jego zalety?

Czytaj artykuł

Kup w sklepie

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Manika 2015-04-29 16:26

  Dla mnie to tylko strata kasy i wydaje mi się, że poprzez to tylko teraz mam uczulenia. Nie wszędzie ale mam ;/

 • Witoska 2015-04-21 20:59

  Teraz moje ciało o wiele lepiej jest zrelaksowane i można dzięki temu w prosty sposób i szybki doprowadzić się do ładu. Daje 5/5 bo to rzeczywiście działa!

 • Inga 2015-04-18 21:01

  Dobrze odżywia i odświeża ciało, dzięki temu nawet w domu mogę poczuć się dopieszczona jak w spa!

 • Sposób na wzdęcia

  Sposób na wzdęcia

  Czytaj artykuł
  Co powoduje alergie?

  Co powoduje alergie?

  Czytaj artykuł
  Rozwój transplantologii

  Rozwój transplantologii

  Czytaj artykuł
 • Monika.H 2015-04-14 20:56

  Polecam! maseczka nie jest wcale taka droga a dobrze odżywia i oczyszcza naszą skórę :) Do tego jest wydajna

 • Zapoznaj się z ulotką

  Producent:

  Thumb avon

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Preparat Planet Spa, African Shea Butter, Brown Sugar Body Scrub został zapisany do kategorii Uroda wraz z tagami: scrub do ciała, kosmetyki. Wytwórcą preparatu Planet Spa, African Shea Butter, Brown Sugar Body Scrub jest Avon, który również jest wytwórcą takich produktów jak Color Trend, Kajalstick Double-Ended, Summer White Sunset EDT, Super Drama Mascara, Planet Spa, Thailand Lotus Flower, Luxuriously Light Body Souffle, Skin So Soft, Replenishing Hand Cream. Ulotka produktu Planet Spa, African Shea Butter, Brown Sugar Body Scrub jest dostępna i można ją zobaczyć. W naszej witrynie mogą Państwo sprawdzić opinie na temat Planet Spa, African Shea Butter, Brown Sugar Body Scrub oraz znaleźć opis produktu i zobaczyć jego opakowanie. Preparat Planet Spa, African Shea Butter, Brown Sugar Body Scrub dostępny jest bez recepty. W naszej bazie wiedzy nie ma jeszcze informacji na temat preparatu Planet Spa, African Shea Butter, Brown Sugar Body Scrub. Preparat Planet Spa, African Shea Butter, Brown Sugar Body Scrub został zapisany do bazy Supple.PL w dniu 2015-04-03 06:01. Jeżeli jesteś osobą, która używała produktu Planet Spa, African Shea Butter, Brown Sugar Body Scrub to prosimy o dołączenie swojej opinii. strona internetowa Supple.pl uzupełniana jest przez odwiedzających i to właśnie dzięki nim możemy udostępniać opinie na temat korzystania z Planet Spa, African Shea Butter, Brown Sugar Body Scrub. Jeżeli napiszesz notkę na temat specyfiku Planet Spa, African Shea Butter, Brown Sugar Body Scrub to z pewnością pomożesz wielu osobom.