Pix

Pix

miejsce
w rankingu

--

Pix
0.0
opinii: 0
Pielęgnacja włosów olejami

Pielęgnacja włosów olejami

Czytaj artykuł
Wszystko o depilacji woskiem

Wszystko o depilacji woskiem

Czytaj artykuł
Zmiana koloru oczu przez soczewki - czy to dobre rozwiązanie?

Zmiana koloru oczu przez soczewki - czy to dobre rozwiązanie?

Czytaj artykuł

Kup w sklepie

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Zapoznaj się z ulotką

Producent:

Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

Produkt Pix został przyporządkowany do kategorii Uroda wraz z tagami: szampon, łojotok. Producentem specyfiku Pix jest , który również jest twórcą takich specyfików jak . Ulotka preparatu Pix jest dostępna i można ją pobrać. W naszym serwisie mogą Państwo przeczytać opinie na temat Pix oraz znaleźć opis preparatu i zobaczyć jego zdjęcia. Produkt Pix można kupić bez recepty. W dziale z wpisami nie ma jeszcze informacji na temat preparatu Pix. Produkt Pix został zapisany do bazy danych w dniu 2016-03-01 15:36. Jeżeli jesteś osobą, która używała produktu Pix to prosimy o dodanie swojej recenzji. Nasza platforma tworzona jest przez pacjentów i to właśnie dzięki nim możemy dzielić się z innymi informacjami na temat stosowania Pix. Jeżeli zamieścisz informację na temat preparatu Pix to z pewnością pomożesz wielu ludziom.