Pipi Nitolic

Pipi Nitolic

miejsce
w rankingu

0

Pipi Nitolic
3.36
opinii: 11

Kup w sklepie

Jak pokonać stan zapalny gardła?

Jak pokonać stan zapalny gardła?

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Beata 2017-02-05 01:36

  Produkt słaby już drugi raz stosuje go wg instrukcji i wszy dalej są ! Tego plynu jest za mało a mam średnio długie włosy . Nie polecam .

 • Joanna 2016-11-07 13:29

  Z tym, że wystarczy jedna aplikacja to ja się nie zgodzę. Ale trzy już tak. I wlasnie po 3 problem u mojego synka został zażegnany. Polecam, ale z uwzględnieniem 3 aplikacji!

 • Edyta 2016-02-10 13:30

  Produkt był polecany przez wszystkich rodziców dzieci, które miały ten problem jako najbardziej skuteczny.

 • Wyjątkowo zdrowy - Ananas

  Wyjątkowo zdrowy - Ananas

  Czytaj artykuł
  Zimowe zaburzenia snu – jak sobie z nimi radzić

  Zimowe zaburzenia snu – jak sobie z nimi radzić

  Czytaj artykuł
  Diety cud – czy faktycznie działają?

  Diety cud – czy faktycznie działają?

  Czytaj artykuł
 • Mariusz W. 2015-04-19 14:19

  Pipi Nitolic to środek, który nie pomógł mi w prosty sposób wyeliminować wszy i gnid ;( Ocena to ZERO!

 • Marta 2015-04-19 14:18

  Jeden z lepszych preparatów, które już stosowałam na swoje dzieci. W kilka dni przechodzi wszawica i o wiele lepiej się teraz czuje człowiek. Nitolic działa!

 • Wandir 2015-03-25 19:16

  Moje dzieci jakoś tego nie cierpią. Musiałem kupić inny środek aby pozytywnie wpłynąć na dzieci głowy i podziałało. Jednak to było bez sensu!

 • Opinia użytkownika 2015-03-04 12:55

  Któryś dzieciak przyniósł wszy do przedszkola i po tygodniu wszystkie maluchy łącznie ze mną miały to paskudztwo. Na szczęście Pipi Nitolic pomógł i mi i mojej córeczce. Nigdy więcej wszy

 • WW-ska 2015-03-03 21:04

  Ja nie polecam! Przecież to nie jest żaden lek, tylko jakiś suplement. Moim zdaniem lepiej od pielęgniarki albo lekarza dostać coś poleconego, niż próbować się ich pozbyć czymś pierwszym i lepszym z apteki.

 • Kreska 2015-02-18 13:00

  Trochę się namęczyłam żeby doprowadzić długie włosy córeczki do ładu i pozbyć się problemu, ale po 3 dniach stosowania Nitolicu dałyśmy radę.

 • Helka 2015-02-02 21:49

  Likiduje nie tylko wszy ale i te parszywe gnidy...ufff, dobrze że są jeszcze skuteczne produkty na rynku...

 • Sandra 2015-01-28 13:31

  Ja nie wiem jak to jest ale każde dziecko jak pójdzie do przedszkola to minimum raz złapie wszy od kogoś chwila moment i wszystkie dzieci w grupie to mają....katastrofa. Ten Pipi Nitolic użyłam raz i więcej nie było potrzeby, co mówi samo przez się.

 • Zapoznaj się z ulotką Pipi Nitolic

  Download icon Pobierz ulotkę
  Pipi Nitolic

  Producent:

  ICB

  Thumb icb pharma

  Opis:

  Pipi Nitolic to wyrób medyczny przeznaczony do leczenia wszawicy. Skuteczność produktu polega na eliminowaniu również gnid (jaj), dzięki czemu hamuje wylęganie się młodych pasozytów.

  Skład:

  Skład Pipi Nitolic to: Cyclomethicone, surfaktant, IPM

  Dawkowanie:

  By całkowicie zwalczyc problem wszawicy wystraczy zaaplikować Pipi Nitolic zgodnie z instrukcją dołączoną do opakowania, a następnie odczekać godzinę. Po tym czasie kończymy zabieg.

  Przeciwwskazania:

  Brak informacji.

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników Najlepsze produkty - wszawica

  Preparat Pipi Nitolic został dołączony do kategorii Uroda wraz z tagami: wszawica. Wytwórcą specyfiku Pipi Nitolic jest ICB, który również jest wytwórcą takich produktów jak Pipi Nitolic. Ulotka specyfiku Pipi Nitolic jest dostępna i można ją przeczytać. W naszej witrynie mogą Państwo przeczytać opinie na temat Pipi Nitolic oraz znaleźć opis specyfiku i przejrzeć jego zdjęcia. Produkt Pipi Nitolic można dostać bez recepty. W czytelni nie ma jeszcze wpisów na temat preparatu Pipi Nitolic. Specyfik Pipi Nitolic został dołączony do bazy danych w dniu 2015-01-22 10:43. Jeżeli jesteś osobą, która używała produktu Pipi Nitolic to prosimy o dołączenie swojej recenzji. Serwis Supple.pl uzupełniana jest przez internautów i to właśnie dzięki osobom takim jak Ty możemy dzielić się z innymi informacjami na temat używania Pipi Nitolic. Jeżeli dołączysz informację na temat specyfiku Pipi Nitolic to z pewnością pomożesz wielu ludziom.