Pielęgnacja Owocowa

Pielęgnacja Owocowa

miejsce
w rankingu

--

Pielęgnacja Owocowa
3.33
opinii: 3
Idealne pośladki na lato - pięć prostych sposobów!

Idealne pośladki na lato - pięć prostych sposobów!

Czytaj artykuł
Zdrowe i lśniące włosy

Zdrowe i lśniące włosy

Czytaj artykuł
Makijaż permanentny - co to jest?

Makijaż permanentny - co to jest?

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Wiktor K. 2015-05-05 15:21

  Stosuje ją już kilka dni i powiem tak na prawdę, że szkoda jest wydawać kilka złotych więcej na taką pomadkę jak można kupić ją taniej i też da taki sam efekt. Moim zdaniem takie sztuczne marnowanie pieniążków jest bez sensu ;/

 • Janusz 2015-05-05 15:18

  Bardzo dobry ma smak, jest to o wiele lepsze niż pomadki bez smaku, bo one strasznie są sztuczne. To jest o wiele lepsze dla mnie i dlatego dobrze to oceniam!

 • Wiki 2015-05-05 15:18

  Korzystam z niej już kilka miesięcy i na ogół bardzo dobrze działa i nie mam do niej żadnych uwag. Jest jak jest! Dobrze działa i daje jej 5!

 • Zapoznaj się z ulotką Pielęgnacja Owocowa

  Producent:

  NIVEA LIP CARE

  Thumb nivea lip care

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników Najlepsze produkty -

  Preparat Pielęgnacja Owocowa został dodany do kategorii Uroda wraz z tagami: pomadka ochronna, akcesoria. Wytwórcą specyfiku Pielęgnacja Owocowa jest Nivea Lip Care, który również jest producentem takich specyfików jak Velvet Rose, Pielęgnacja Owocowa, Star Fruits, Milk & Honey, Med Repair. Ulotka produktu Pielęgnacja Owocowa jest dostępna i można ją zobaczyć. W naszej witrynie mogą Państwo sprawdzić opinie na temat Pielęgnacja Owocowa oraz znaleźć opis preparatu i przejrzeć jego zdjęcia. Preparat Pielęgnacja Owocowa dostępny jest bez recepty. W dziale z wpisami nie ma jeszcze artykułów na temat preparatu Pielęgnacja Owocowa. Produkt Pielęgnacja Owocowa został dodany do bazy danych w dniu 2015-04-03 06:12. Jeżeli jesteś osobą, która używała preparatu Pielęgnacja Owocowa to prosimy o zamieszczenie swojej recenzji. Portal Supple.PL uzupełniana jest przez internautów i to właśnie dzięki osobom takim jak Ty możemy udostępniać opinie na temat użytkowania Pielęgnacja Owocowa. Jeżeli zamieścisz informację na temat preparatu Pielęgnacja Owocowa to z pewnością pomożesz wielu ludziom.