pielęgnacja oczyszczająca, Delikatnie złuszczający peeling enzymatyczny

pielęgnacja oczyszczająca, Delikatnie złuszczający peeling enzymatyczny

miejsce
w rankingu

--

pielęgnacja oczyszczająca, Delikatnie złuszczający peeling enzymatyczny
3.75
opinii: 4
Co to takiego masło kawowe?

Co to takiego masło kawowe?

Czytaj artykuł
Jak dbać o włosy zimą

Jak dbać o włosy zimą

Czytaj artykuł
Makijaż permanentny - co to jest?

Makijaż permanentny - co to jest?

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • celina 2016-03-01 16:03

  Lubię do niego wracać głównie ze względu na zapach, brak podrażnień i zadowalający - choć krótkotrwały - efekt.

 • Dominika 2015-08-11 14:56

  Polecam, fajny peeling dla domowego użytku. Efekt minimalny, ale jest - i co najważniejsze, nie niszczymy przy tym zbytnio naszej skóry.

 • Olivia 2015-08-11 14:54

  U mnie nie powoduje podrażnień skóry, no i z tego powodu jestem głównie z niego zadowolona :)

 • 25 kwietnia Światowy Dzień Walki z Malarią.

  25 kwietnia Światowy Dzień Walki z Malarią.

  Czytaj artykuł
  W jaki sposób leczyć blizny?

  W jaki sposób leczyć blizny?

  Czytaj artykuł
  Moda na niemycie włosów

  Moda na niemycie włosów

  Czytaj artykuł
 • Joanna 2015-06-11 16:55

  W ogóle u mnie nie działa ten peeling! Lepiej kupić coś mocniejszego jednak ..

 • Zapoznaj się z ulotką pielęgnacja oczyszczająca, Delikatnie złuszczający peeling enzymatyczny

  Producent:

  LIRENE DERMOPROGRAM

  Thumb lirene

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Preparat pielęgnacja oczyszczająca, Delikatnie złuszczający peeling enzymatyczny został dodany do kategorii Uroda wraz z tagami: peeling złuszczający, peelingi enzymatyczne, peelingi, Pielęgnacja twarzy. Wytwórcą specyfiku pielęgnacja oczyszczająca, Delikatnie złuszczający peeling enzymatyczny jest Lirene Dermoprogram, który również jest twórcą takich produktów jak Pielęgnacja Oczyszczająca, Delikatnie kremowy żel do mycia twarzy, Aktywne serum antycellulitowe, pielęgnacja oczyszczająca, Delikatnie złuszczający peeling enzymatyczny, Mus samoopalający do twarzy i ciała. Ulotka preparatu pielęgnacja oczyszczająca, Delikatnie złuszczający peeling enzymatyczny jest dostępna i można ją zobaczyć. W naszym serwisie mogą Państwo zobaczyć informacje na temat pielęgnacja oczyszczająca, Delikatnie złuszczający peeling enzymatyczny oraz znaleźć opis specyfiku i obejrzeć jego opakowanie. Preparat pielęgnacja oczyszczająca, Delikatnie złuszczający peeling enzymatyczny dostępny jest bez recepty. W dziale z wpisami nie ma jeszcze informacji na temat preparatu pielęgnacja oczyszczająca, Delikatnie złuszczający peeling enzymatyczny. Produkt pielęgnacja oczyszczająca, Delikatnie złuszczający peeling enzymatyczny został zapisany do bazy Supple.PL w dniu 2015-05-06 06:04. Jeżeli jesteś osobą, która używała produktu pielęgnacja oczyszczająca, Delikatnie złuszczający peeling enzymatyczny to prosimy o napisanie swojej opinii. Platforma Supple.pl tworzona jest przez pacjentów i to właśnie dzięki Wam możemy udostępniać opinie na temat korzystania z pielęgnacja oczyszczająca, Delikatnie złuszczający peeling enzymatyczny. Jeżeli zamieścisz notkę na temat preparatu pielęgnacja oczyszczająca, Delikatnie złuszczający peeling enzymatyczny to z pewnością pomożesz wielu osobom.