Reklama baner
Pharmaceris M Foliacti

Pharmaceris M Foliacti

miejsce
w rankingu

--

Pharmaceris M Foliacti
4.0
opinii: 1

Kup w sklepie

Nowa obudowa w iPhone 8

Nowa obudowa w iPhone 8

Czytaj artykuł
Dezynsekcja, dezynfekcja, deratyzacja, czyli o kłopotliwych terminach

Dezynsekcja, dezynfekcja, deratyzacja, czyli o kłopotliwych terminach

Czytaj artykuł
Supple.PL to niezależny ranking suplementów i leków OTC

Supple.PL to niezależny ranking suplementów i leków OTC

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Bernadetta 2016-04-14 12:04

  Dla mojej skóry produkt idealny!Bardzo przyjemna konsystencja, pięknie pachnie, stosowałam go dwa razy dziennie, od piątego miesiąca ciąży i dzięki niemu mam tylko dwa malutkie rozstępy przy pępku:)

 • Zapoznaj się z ulotką Pharmaceris M Foliacti

  Producent:

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników Najlepszy lek na kaszel

  Slim Extreme 3D

  3.45 opinii:
  n/a Slim Extreme 3D to serum wyszczuplające od Eveline. Polecana szczególnie osobą...
  czytaj dalej »

  n/a Slim Extreme 3D to serum wyszczuplające od Eveline. Polecana szczególnie osobą... czytaj dalej »

  Preparat Pharmaceris M Foliacti został zapisany do kategorii Inne wraz z tagami: rozstępy. Wytwórcą preparatu Pharmaceris M Foliacti jest , który również jest twórcą takich produktów jak . Ulotka preparatu Pharmaceris M Foliacti jest dostępna i można ją pobrać. Na stronie Supple.PL mogą Państwo sprawdzić opinie na temat Pharmaceris M Foliacti oraz znaleźć opis specyfiku i zobaczyć jego opakowanie. Preparat Pharmaceris M Foliacti można kupić bez recepty. W naszej bazie wiedzy nie ma jeszcze artykułów na temat preparatu Pharmaceris M Foliacti. Preparat Pharmaceris M Foliacti został dołączony do bazy danych w dniu 2016-03-11 15:21. Jeżeli jesteś osobą, która używała specyfiku Pharmaceris M Foliacti to prosimy o dołączenie swojej recenzji. Platforma Supple.pl uzupełniana jest przez internautów i to właśnie dzięki Wam możemy udostępniać recenzje na temat użytkowania Pharmaceris M Foliacti. Jeżeli dodasz recenzję na temat specyfiku Pharmaceris M Foliacti to z pewnością pomożesz wielu ludziom.