Reklama baner
Perfectly Real Makeup (Teint Realite Parfaite)

Perfectly Real Makeup (Teint Realite Parfaite)

miejsce
w rankingu

--

Perfectly Real Makeup (Teint Realite Parfaite)
3.67
opinii: 3

Kup w sklepie

Wąskie usta nie muszą już być problemem! Zabiegi powiększania ust

Wąskie usta nie muszą już być problemem! Zabiegi powiększania ust

Czytaj artykuł
Kosmetyk doskonały dla suchej skóry

Kosmetyk doskonały dla suchej skóry

Czytaj artykuł
Doskonałe właściwości olejku rycynowego

Doskonałe właściwości olejku rycynowego

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Ulka 2015-08-13 11:41

  Ma bardzo fajną matową i lejącą się konsystencję, wobec czego można go spokojnie palcami nałożyć na twarz. Efekt jest dobry i takiego w gruncie rzeczy się spodziewałam! Jak najbardziej jestem z niego zadowolona :)

 • Magda 2015-08-13 11:40

  Udało mi się go kupić za połowę ceny, jaką oferuje producent. Głównie skuszona tą promocją i się nie zawiodłam. Podkład dobrze kryje i matuje twarz. Efekt nie jest sztuczny i nie podkreśla suchych skórek. U mnie nie powodował żadnych podrażnień. Trzy się prawie cały dzień

 • Figa 2015-08-13 11:38

  125zł za podkład to chyba lekka przesada? Czy tylko ja tak uważam?

 • Zapoznaj się z ulotką Perfectly Real Makeup (Teint Realite Parfaite)

  Producent:

  CLINIQUE

  Thumb clinique

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników Najlepszy lek na kaszel

  Produkt Perfectly Real Makeup (Teint Realite Parfaite) został dodany do kategorii Uroda wraz z tagami: fluidy, podkłady, makijaż. Wytwórcą specyfiku Perfectly Real Makeup (Teint Realite Parfaite) jest Clinique, który również jest producentem takich specyfików jak 3-step Skin Care System, Liquid Facial Soap Mild Formula, Fresh Bloom Allover Colour, All About Eyes Rich, 3-step Skin Care System, Dramatically Different Moisturizing Gel, All About Eyes Concealer. Ulotka preparatu Perfectly Real Makeup (Teint Realite Parfaite) jest dostępna i można ją zobaczyć. Na naszej stronie mogą Państwo przeczytać recenzje na temat Perfectly Real Makeup (Teint Realite Parfaite) oraz znaleźć opis produktu i zobaczyć jego zdjęcia. Preparat Perfectly Real Makeup (Teint Realite Parfaite) można dostać bez recepty. W czytelni nie ma jeszcze artykułów na temat preparatu Perfectly Real Makeup (Teint Realite Parfaite). Produkt Perfectly Real Makeup (Teint Realite Parfaite) został dodany do bazy Supple.PL w dniu 2015-04-22 06:04. Jeżeli jesteś osobą, która używała preparatu Perfectly Real Makeup (Teint Realite Parfaite) to prosimy o napisanie swojej recenzji. Platforma Supple.pl tworzona jest przez odwiedzających i to właśnie dzięki Wam możemy udostępniać recenzje na temat użytkowania Perfectly Real Makeup (Teint Realite Parfaite). Jeżeli napiszesz recenzję na temat produktu Perfectly Real Makeup (Teint Realite Parfaite) to z pewnością pomożesz wielu osobom.