Perfectly Real Makeup (Teint Realite Parfaite)

Perfectly Real Makeup (Teint Realite Parfaite)

miejsce
w rankingu

--

Perfectly Real Makeup (Teint Realite Parfaite)
3.67
opinii: 3
Perfumy ze wszystkich stron świata

Perfumy ze wszystkich stron świata

Czytaj artykuł
Oliwa z oliwek, złoto dla skóry!

Oliwa z oliwek, złoto dla skóry!

Czytaj artykuł
Sekrety pielęgnacji cery Azjatek

Sekrety pielęgnacji cery Azjatek

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Ulka 2015-08-13 11:41

  Ma bardzo fajną matową i lejącą się konsystencję, wobec czego można go spokojnie palcami nałożyć na twarz. Efekt jest dobry i takiego w gruncie rzeczy się spodziewałam! Jak najbardziej jestem z niego zadowolona :)

 • Magda 2015-08-13 11:40

  Udało mi się go kupić za połowę ceny, jaką oferuje producent. Głównie skuszona tą promocją i się nie zawiodłam. Podkład dobrze kryje i matuje twarz. Efekt nie jest sztuczny i nie podkreśla suchych skórek. U mnie nie powodował żadnych podrażnień. Trzy się prawie cały dzień

 • Figa 2015-08-13 11:38

  125zł za podkład to chyba lekka przesada? Czy tylko ja tak uważam?

 • Zapoznaj się z ulotką Perfectly Real Makeup (Teint Realite Parfaite)

  Producent:

  CLINIQUE

  Thumb clinique

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników Najlepsze produkty - podkład

  Produkt Perfectly Real Makeup (Teint Realite Parfaite) został dodany do kategorii Uroda wraz z tagami: fluidy, podkłady, makijaż. Wytwórcą specyfiku Perfectly Real Makeup (Teint Realite Parfaite) jest Clinique, który również jest producentem takich specyfików jak 3-step Skin Care System, Liquid Facial Soap Mild Formula, Fresh Bloom Allover Colour, All About Eyes Rich, 3-step Skin Care System, Dramatically Different Moisturizing Gel, All About Eyes Concealer. Ulotka preparatu Perfectly Real Makeup (Teint Realite Parfaite) jest dostępna i można ją zobaczyć. Na naszej stronie mogą Państwo przeczytać recenzje na temat Perfectly Real Makeup (Teint Realite Parfaite) oraz znaleźć opis produktu i zobaczyć jego zdjęcia. Preparat Perfectly Real Makeup (Teint Realite Parfaite) można dostać bez recepty. W czytelni nie ma jeszcze artykułów na temat preparatu Perfectly Real Makeup (Teint Realite Parfaite). Produkt Perfectly Real Makeup (Teint Realite Parfaite) został dodany do bazy Supple.PL w dniu 2015-04-22 06:04. Jeżeli jesteś osobą, która używała preparatu Perfectly Real Makeup (Teint Realite Parfaite) to prosimy o napisanie swojej recenzji. Platforma Supple.pl tworzona jest przez odwiedzających i to właśnie dzięki Wam możemy udostępniać recenzje na temat użytkowania Perfectly Real Makeup (Teint Realite Parfaite). Jeżeli napiszesz recenzję na temat produktu Perfectly Real Makeup (Teint Realite Parfaite) to z pewnością pomożesz wielu osobom.