Pastylki wykrztuśne

Pastylki wykrztuśne

miejsce
w rankingu

--

Pastylki wykrztuśne
0.0
opinii: 0
Tradycyjna kuchnia w wersji slow

Tradycyjna kuchnia w wersji slow

Czytaj artykuł
Jak zwalczyć złe samopoczucie?

Jak zwalczyć złe samopoczucie?

Czytaj artykuł
Wszystkim czytelnikom życzymy rodzinnych, zdrowych i radosnych Świąt Wielkanocnych!

Wszystkim czytelnikom życzymy rodzinnych, zdrowych i radosnych Świąt Wielkanocnych!

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Zapoznaj się z ulotką Pastylki wykrztuśne

Producent:

Opis:

Pastylki wykrztuśne to preparat działający wykrztuśnie. Preparat w szczególności rekomendowany jest dla pacjentów, którzy borykają się z kaszlem, któremu towarzyszy trudność odkrztuszania wydzieliny. Pastylki wykrztuśne upłynniają zalegającą wydzielinę i usprawniają jej transport.

Skład:

W składzie Pastylek Wykrztuśnych znajdują się następujące substancje: sulfogwajakol, wyciąg suchy z korzenia lukrecji, sacharoza, glukoza ciekła, glukoza jednowodna, miód pszczeli, kwas cytrynowy jednowodny, aromat spożywczy eukaliptusowy, aromat spożywczy anyżowy.

Dawkowanie:

Dawkowanie preparatu powinno odbywać się zgodnie z zaleceniami lekarza lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może wiązać się to z poważnymi konsekwencjami zdrowotnymi. Osobom dorosłym zaleca się ssać 1-2 pastylki 3-4 razy na dobę. Należy jednak pamiętać, by nie przekraczać dawki 8 pastylek na dobę.

Przeciwwskazania:

Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik preparatu. Lek należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przed zażyciem należy dokładnie zapoznać się z treścią ulotki oraz sprawdzić datę ważności na opakowaniu. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może doprowadzić to do poważnych konsekwencji zdrowotnych.

Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

Ranking zamienników Najlepsze produkty - Pastylki wykrztuśne

Produkt Pastylki wykrztuśne został dołączony do kategorii Inne wraz z tagami: zdrowie, Pastylki wykrztuśne. Wytwórcą produktu Pastylki wykrztuśne jest , który również jest wytwórcą takich preparatów jak . Ulotka specyfiku Pastylki wykrztuśne jest dostępna i można ją pobrać. W naszej witrynie mogą Państwo sprawdzić opinie na temat Pastylki wykrztuśne oraz znaleźć opis specyfiku i obejrzeć jego zdjęcia. Specyfik Pastylki wykrztuśne można kupić bez recepty. Na naszym blogu nie ma jeszcze artykułów na temat preparatu Pastylki wykrztuśne. Preparat Pastylki wykrztuśne został dołączony do bazy danych w dniu 2015-09-03 15:57. Jeżeli jesteś osobą, która używała preparatu Pastylki wykrztuśne to prosimy o dołączenie swojej opinii. Portal Supple.PL uzupełniana jest przez użytkowników i to właśnie dzięki osobom takim jak Ty możemy udostępniać recenzje na temat stosowania Pastylki wykrztuśne. Jeżeli dołączysz informację na temat specyfiku Pastylki wykrztuśne to z pewnością pomożesz wielu osobom.