Pangrol

Pangrol

miejsce
w rankingu

--

Pangrol
4.0
opinii: 4

Kup w sklepie

Solidna dawka motywacji od Adrienne Koleszár

Solidna dawka motywacji od Adrienne Koleszár

Czytaj artykuł
Antyperspirant dla mężczyzn. Zobacz, czym powinien charakteryzować się dobry męski dezodorant!

Antyperspirant dla mężczyzn. Zobacz, czym powinien charakteryzować się dobry męski dezodorant!

Czytaj artykuł
Mleko roślinne – alternatywa dla osób nietolerujących laktozy.

Mleko roślinne – alternatywa dla osób nietolerujących laktozy.

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Paweł 2015-01-17 22:43

  Jakoś nie odczułem różnicy podczas stosowania tego środka. Miał mi zagwarantować szybkie działania, ale z tego co się okazało to nie zadziałał i musiałem dalej szukać innego leku.

 • Artur Woźnik 2015-01-01 14:53

  Bardzo ciekawy suplement umożliwiający normalne życie. Stosowałem inne bo mam bardzo duży problem z trzustką, ale dopiero ten dał mi efekt wyraźny, tak jakbym nie miał problemów z tym. Warto spróbować czy na ciebie tak zadziała.

 • Opinia użytkownika 2014-12-20 15:26

  Ostatnio bardzo pomógł mi podczas schorzenia jak nawalała mi trzustka. Szybko i skutecznie pomógł i nie mam do tego leku żadnego ale.

 • Znamienna rola wątroby w organizmie

  Znamienna rola wątroby w organizmie

  Czytaj artykuł
  Suplementy, które znajdziesz w aptece na ból głowy

  Suplementy, które znajdziesz w aptece na ból głowy

  Czytaj artykuł
  Przegląd zalet jazdy na rowerze

  Przegląd zalet jazdy na rowerze

  Czytaj artykuł
 • Halina R. 2014-12-16 13:29

  Mam problemy z trzustką i nie wyobrażam sobie życia bez tego leku!

 • Zapoznaj się z ulotką Pangrol

  Producent:

  Opis:

  Pangrol jest preparatem wspomagającym w przypadku, kiedy u pacjenta występują zaburzenia trawienia, które związane są z niewydolnością trzustki. Główną zaletą Pangrolu jest zawarta w nim pankreatyna, która stanowi mieszaninę enzymów trzustkowych pochodzenia zwierzęcego. To właśnie one uzupełniają albo nawet zastępują ludzkie enzymy trzustkowe, a ich działanie pozwala na poprawne trawienie oraz wchłanianie się niezbędnych składników odżywczych. Brak enzymów trzustkowych albo ich niewystarczająca ilość może być spowodowana wieloma różnymi dolegliwościami, między innymi przewlekłym zapaleniem trzustki, zaburzeniami wątroby lub dróg żółciowych czy chorobą zapalną jelit. Przyjmowanie leku Pangrol musi być ściśle konsultowane z lekarzem prowadzącym, który dla każdego pacjenta ustala indywidualne jego dawkowanie. Należy przestrzegać wszystkich jego zaleceń, a w razie jakichkolwiek wątpliwości ponownie się z nim skonsultować. Pangrol ma postać kapsułek dojelitowych, które przyjmujemy doustnie. Połyka się je w całości podczas spożywania posiłku, a następnie popijamy dużą ilością płynu.

   

  Skład:

  W składzie preparatu Pangrol znajdują się następujące substancje: lipaza, amylaza, proteaz, kroskarmeloza sodowa, celuloza mikrokrystaliczna, olej rycynowy, utwardzany, krzemu dwutlenek bezwodny koloidalny, magnezu stearynian, wodna zawiesina kopolimeru etyloakrylanu z kwasem metakrylowym, typ C, trietylu cytrynian, emulsja simeticonu.

  Dawkowanie:

  Dawkowanie preparatu powinno odbywać się zgodnie z zaleceniami lekarza lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może wiązać się to z poważnymi konsekwencjami zdrowotnymi. Zaleca się przyjmować 2-4 kapsułek na każdy posiłek.

  Przeciwwskazania:

  Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik preparatu. Lek należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przed zażyciem należy dokładnie zapoznać się z treścią ulotki oraz sprawdzić datę ważności na opakowaniu. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może doprowadzić to do poważnych konsekwencji zdrowotnych. Preparat nie jest przeznaczony dla pacjentów, u których zdiagnozowano zapalenie trzustki.

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników Najlepsze produkty -

  ACystein C

  4.754 opinii:
  ACystein C to  środek spożywczy specjalnego przeznaczenia medycznego w...
  czytaj dalej »

  ACystein C to  środek spożywczy specjalnego przeznaczenia medycznego w... czytaj dalej »

  Envil Kaszel Junior

  4.65 opinii:
  Envil Kaszel Junior to produkt leczniczy w postaci syropu stosowanego doustnie. Produkt stosuje...
  czytaj dalej »

  Envil Kaszel Junior to produkt leczniczy w postaci syropu stosowanego doustnie. Produkt stosuje... czytaj dalej »

  Ambroksol

  4.54 opinii:
  Ambroksol to lek dostępny w formie syropu. W składzie preparatu znajduje się substancja czynna -...
  czytaj dalej »

  Ambroksol to lek dostępny w formie syropu. W składzie preparatu znajduje się substancja czynna -... czytaj dalej »

  Pangrol

  4.04 opinii:
  Pangrol jest preparatem wspomagającym w przypadku, kiedy u pacjenta występują zaburzenia...
  czytaj dalej »

  Pangrol jest preparatem wspomagającym w przypadku, kiedy u pacjenta występują zaburzenia... czytaj dalej »

  4.04 opinii:

  Fluimucil

  3.333 opinii:
  Fluimucil to lek, który dostępny jest w formie tabletek musujących. W składzie preparatu...
  czytaj dalej »

  Fluimucil to lek, który dostępny jest w formie tabletek musujących. W składzie preparatu... czytaj dalej »

  3.333 opinii:

  Preparat Pangrol został przyporządkowany do kategorii Witaminy i suplementy wraz z tagami: Mukowiscydoza, niestrawność, trawienie, wątroba. Wytwórcą produktu Pangrol jest , który również jest producentem takich produktów jak . Ulotka produktu Pangrol jest dostępna i można ją przeczytać. W naszym serwisie mogą Państwo przeczytać opinie na temat Pangrol oraz znaleźć opis specyfiku i obejrzeć jego opakowanie. Specyfik Pangrol dostępny jest bez recepty. W czytelni nie ma jeszcze informacji na temat preparatu Pangrol. Preparat Pangrol został dodany do naszej bazy w dniu 2014-11-30 10:12. Jeżeli jesteś osobą, która używała produktu Pangrol to prosimy o zamieszczenie swojej opinii. Nasza platforma uzupełniana jest przez pacjentów i to właśnie dzięki osobom takim jak Ty możemy udostępniać informacje na temat używania Pangrol. Jeżeli zamieścisz opinię na temat preparatu Pangrol to z pewnością pomożesz wielu osobom.