Zalety kosmetyków mineralnych

Zalety kosmetyków mineralnych

Czytaj artykuł
Moda na niemycie włosów

Moda na niemycie włosów

Czytaj artykuł
Jak znacznie zmniejszyć zmarszczki wokół oczu?

Jak znacznie zmniejszyć zmarszczki wokół oczu?

Czytaj artykuł

Kup w sklepie

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Nika 2015-08-04 21:15

  Polecam dla wszystkich. Jest to bardzo dobra oferta dla wszystkich. Środek nie jest drogi jak preparaty z apteki, a możesz dzięki temu poczuć się o wiele lepiej.

 • Kasia W. 2015-08-04 21:14

  Na mnie właśnie średnio działa i wydaje mi się, że mogłoby to o wiele lepiej działać. Niby dove to dobra firma, ale to im nie wyszło ...

 • Olga 2015-08-04 21:14

  Na upalne dni działa doskonale i jestem przekonana, że dzięki niemu będę mogła szybko oraz skutecznie pozbyć się potu! To działa. POlecam!

 • Zapoznaj się z ulotką

  Producent:

  Thumb dove

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Produkt Original został zapisany do kategorii Uroda wraz z tagami: antyperspirant w kulce, antyperspiranty, Dezodoranty, Pielęgnacja ciała. Wytwórcą specyfiku Original jest Dove, który również jest twórcą takich preparatów jak Hair Therapy, Intensive Repair Self Warming Hair Mask, Invisible Dry, Summer Glow, Daily Face Moisturiser, Hair Therapy, Split Ends Rescue, Hair Therapy, Colour Repair. Ulotka specyfiku Original jest dostępna i można ją zobaczyć. W naszej witrynie mogą Państwo zobaczyć opinie na temat Original oraz znaleźć opis specyfiku i zobaczyć jego zdjęcia. Preparat Original można kupić bez recepty.