Original

Original

miejsce
w rankingu

--

Original
4.0
opinii: 3
Skóra właściwie zadbana

Skóra właściwie zadbana

Czytaj artykuł
Tusz do rzęs - tajemnica kobiecego spojrzenia

Tusz do rzęs - tajemnica kobiecego spojrzenia

Czytaj artykuł
Jak dbać o włosy zimą

Jak dbać o włosy zimą

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Nika 2015-08-04 21:15

  Polecam dla wszystkich. Jest to bardzo dobra oferta dla wszystkich. Środek nie jest drogi jak preparaty z apteki, a możesz dzięki temu poczuć się o wiele lepiej.

 • Kasia W. 2015-08-04 21:14

  Na mnie właśnie średnio działa i wydaje mi się, że mogłoby to o wiele lepiej działać. Niby dove to dobra firma, ale to im nie wyszło ...

 • Olga 2015-08-04 21:14

  Na upalne dni działa doskonale i jestem przekonana, że dzięki niemu będę mogła szybko oraz skutecznie pozbyć się potu! To działa. POlecam!

 • Zapoznaj się z ulotką Original

  Producent:

  DOVE

  Thumb dove

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Specyfik Original został dodany do kategorii Uroda wraz z tagami: antyperspirant w kulce, antyperspiranty, Dezodoranty, Pielęgnacja ciała. Wytwórcą preparatu Original jest Dove, który również jest producentem takich preparatów jak Hair Therapy, Intensive Repair Self Warming Hair Mask, Invisible Dry, Summer Glow, Daily Face Moisturiser, Hair Therapy, Split Ends Rescue, Hair Therapy, Colour Repair. Ulotka produktu Original jest dostępna i można ją zobaczyć. W naszym serwisie mogą Państwo zobaczyć opinie na temat Original oraz znaleźć opis produktu i przejrzeć jego opakowanie. Preparat Original można kupić bez recepty. W dziale z wpisami nie ma jeszcze artykułów na temat preparatu Original. Preparat Original został dołączony do bazy Supple.PL w dniu 2015-04-15 06:03. Jeżeli jesteś osobą, która używała produktu Original to prosimy o zamieszczenie swojej opinii. Nasza platforma tworzona jest przez internautów i to właśnie dzięki nim możemy dzielić się z innymi informacjami na temat korzystania z Original. Jeżeli dołączysz informację na temat specyfiku Original to z pewnością pomożesz wielu odwiedzającym.