Organza Indecence EDP

Organza Indecence EDP

miejsce
w rankingu

Organza Indecence EDP
3.33
opinii: 3
Jak depilować twarz?

Jak depilować twarz?

Czytaj artykuł
Suplementy poprawiające kondycję naszej skóry

Suplementy poprawiające kondycję naszej skóry

Czytaj artykuł
Zalety kosmetyków mineralnych

Zalety kosmetyków mineralnych

Czytaj artykuł

Kup w sklepie

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Rene 2015-08-05 21:00

  Zapach jest moim zdaniem po prostu zbyt ostry, nie czuć w nim żadnej zmysłowości tylko od razu wszystkie przyprawy korzenno-roślinne. I ta cena ..

 • Ola 2015-08-05 20:58

  Zapach jest bardzo bogaty, czuć go niezwykle intensywnie nawet po 2-3 godzinach. Przede wszystkim cynamon i wanilię. Jestem bardzo zadowolona z tak wydanych pieniędzy.

 • Monika 2015-06-11 18:27

  Dla mnie ten zapach jest niezwykle sztuczny, wanilia w nim po prostu nie pasuje! Niczym wyjęta z worka plastikowego ..

 • Zapoznaj się z ulotką

  Producent:

  Thumb givenchy

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Preparat Organza Indecence EDP został dodany do kategorii Uroda wraz z tagami: zapachy dla kobiet, perfumy, zapachy. Wytwórcą produktu Organza Indecence EDP jest Givenchy, który również jest twórcą takich preparatów jak Ange ou Démon EDP, Prisme Libre , Ange ou Demon Le Secret EDP, Organza Indecence EDP. Ulotka preparatu Organza Indecence EDP jest dostępna i można ją przeczytać. W naszym serwisie mogą Państwo przeczytać recenzje na temat Organza Indecence EDP oraz znaleźć opis specyfiku i przejrzeć jego zdjęcia. Specyfik Organza Indecence EDP można kupić bez recepty.