Organza Indecence EDP

Organza Indecence EDP

miejsce
w rankingu

--

Organza Indecence EDP
3.33
opinii: 3
Kosmetyki​ ​do​ ​włosów​ ​-​ ​szeroki​ ​wybór,​ ​wiele​ ​możliwości

Kosmetyki​ ​do​ ​włosów​ ​-​ ​szeroki​ ​wybór,​ ​wiele​ ​możliwości

Czytaj artykuł
Olejek jojoba- właściwości i zastosowanie.

Olejek jojoba- właściwości i zastosowanie.

Czytaj artykuł
Sekrety pielęgnacji cery Azjatek

Sekrety pielęgnacji cery Azjatek

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Rene 2015-08-05 21:00

  Zapach jest moim zdaniem po prostu zbyt ostry, nie czuć w nim żadnej zmysłowości tylko od razu wszystkie przyprawy korzenno-roślinne. I ta cena ..

 • Ola 2015-08-05 20:58

  Zapach jest bardzo bogaty, czuć go niezwykle intensywnie nawet po 2-3 godzinach. Przede wszystkim cynamon i wanilię. Jestem bardzo zadowolona z tak wydanych pieniędzy.

 • Monika 2015-06-11 18:27

  Dla mnie ten zapach jest niezwykle sztuczny, wanilia w nim po prostu nie pasuje! Niczym wyjęta z worka plastikowego ..

 • Zapoznaj się z ulotką Organza Indecence EDP

  Producent:

  GIVENCHY

  Thumb givenchy

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Produkt Organza Indecence EDP został zapisany do kategorii Uroda wraz z tagami: zapachy dla kobiet, perfumy, zapachy. Wytwórcą specyfiku Organza Indecence EDP jest Givenchy, który również jest producentem takich produktów jak Ange ou Démon EDP, Prisme Libre , Ange ou Demon Le Secret EDP, Organza Indecence EDP. Ulotka specyfiku Organza Indecence EDP jest dostępna i można ją pobrać. W naszym serwisie mogą Państwo przeczytać informacje na temat Organza Indecence EDP oraz znaleźć opis specyfiku i obejrzeć jego opakowanie. Produkt Organza Indecence EDP dostępny jest bez recepty. W dziale z wpisami nie ma jeszcze wpisów na temat preparatu Organza Indecence EDP. Produkt Organza Indecence EDP został dodany do bazy danych w dniu 2015-05-21 06:05. Jeżeli jesteś osobą, która używała specyfiku Organza Indecence EDP to prosimy o zamieszczenie swojej opinii. Nasza platforma tworzona jest przez internautów i to właśnie dzięki osobom takim jak Ty możemy dzielić się z innymi informacjami na temat stosowania Organza Indecence EDP. Jeżeli dołączysz notkę na temat preparatu Organza Indecence EDP to z pewnością pomożesz wielu odwiedzającym.