Oral-B, 3D White LuxeHealthy Shine

Oral-B, 3D White LuxeHealthy Shine

miejsce
w rankingu

--

Oral-B, 3D White LuxeHealthy Shine
4.0
opinii: 5
Makijaż permanentny - co to jest?

Makijaż permanentny - co to jest?

Czytaj artykuł
Jak się opalać, gdy brakuje słońca?

Jak się opalać, gdy brakuje słońca?

Czytaj artykuł
Domowe kosmetyki z herbaty

Domowe kosmetyki z herbaty

Czytaj artykuł

Kup w sklepie

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Opinia użytkownika 2016-04-15 13:01

  Płyn idealny w duecie z pastą wybielającą Blend-a-med.Polecam!Razem dają spektakularne efekty !

 • Weronika 2016-02-19 09:43

  Po praz pierwszy dostałam go do testowania, później kupowałam już sama. Największy plus to długotrwałe uczucie odświeżenia, gładkie, lśniące ząbki, lekkie wybielanie (razem z pastą wybielającą daje widoczne efekty). Polecam!

 • Ola 2015-08-08 17:05

  Ma nieco ostry smak, ale można się do niego przyzwyczaić. Ja zauważyłam różnicę po 1-2 tyg. stosowania, zęby przestały być już tak "żółte" a wybielały. Efekt póki co utrzymuje się :)

 • Kasza jaglana - jak jej nie kochać?

  Kasza jaglana - jak jej nie kochać?

  Czytaj artykuł
  Wizyta w saunie bez tajemnic

  Wizyta w saunie bez tajemnic

  Czytaj artykuł
  Olej tamanu surowiec kosmetyczny

  Olej tamanu surowiec kosmetyczny

  Czytaj artykuł
 • Alicja 2015-08-08 17:03

  Od czasu do czasu płuczę nim usta, większych różnic nie zauważyłam. Jak dla mnie po prostu zwykły produkt do higieny jamy ustnej

 • JoJo 2015-08-08 17:03

  Rzeczywiście pomaga nieco w wybielaniu zębów, jednak moim zdaniem w ten sposób możemy nieco przesadzić. Połączenie fosforu z pasty do zebów i tego płynu jest już przesadą!

 • Zapoznaj się z ulotką

  Producent:

  Thumb procter and gamble

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Preparat Oral-B, 3D White LuxeHealthy Shine został przyporządkowany do kategorii Uroda wraz z tagami: płyn wybielający, płyn, jama ustna, płyn do płukania, płyn do płukania jamy ustnej, pasty do zębów, pielęgnacja ogolna. Wytwórcą specyfiku Oral-B, 3D White LuxeHealthy Shine jest Procter & Gamble, który również jest wytwórcą takich specyfików jak Pantene Pro-V Intensywna Regeneracja, Blend-a-med, Whitestrips 3D, Pantene Pro-V Restoratives, Blend-a-med, 3D White Luxe Glamorous White, Oral-B, 3D White LuxeHealthy Shine. Ulotka specyfiku Oral-B, 3D White LuxeHealthy Shine jest dostępna i można ją przeczytać. Na naszej stronie mogą Państwo sprawdzić recenzje na temat Oral-B, 3D White LuxeHealthy Shine oraz znaleźć opis produktu i przejrzeć jego opakowanie. Produkt Oral-B, 3D White LuxeHealthy Shine można kupić bez recepty. W czytelni nie ma jeszcze wpisów na temat preparatu Oral-B, 3D White LuxeHealthy Shine. Produkt Oral-B, 3D White LuxeHealthy Shine został dołączony do bazy serwisu w dniu 2015-05-15 06:07. Jeżeli jesteś osobą, która używała produktu Oral-B, 3D White LuxeHealthy Shine to prosimy o dodanie swojej recenzji. Nasza platforma współtworzona jest przez internautów i to właśnie dzięki osobom takim jak Ty możemy dzielić się z innymi informacjami na temat użytkowania Oral-B, 3D White LuxeHealthy Shine. Jeżeli dodasz informację na temat preparatu Oral-B, 3D White LuxeHealthy Shine to z pewnością pomożesz wielu odwiedzającym.