Oral-B, 3D White LuxeHealthy Shine

Oral-B, 3D White LuxeHealthy Shine

miejsce
w rankingu

--

Oral-B, 3D White LuxeHealthy Shine
4.0
opinii: 5
Oliwa z oliwek, złoto dla skóry!

Oliwa z oliwek, złoto dla skóry!

Czytaj artykuł
Kosmetyk doskonały dla suchej skóry

Kosmetyk doskonały dla suchej skóry

Czytaj artykuł
Doskonałe właściwości olejku rycynowego

Doskonałe właściwości olejku rycynowego

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Opinia użytkownika 2016-04-15 13:01

  Płyn idealny w duecie z pastą wybielającą Blend-a-med.Polecam!Razem dają spektakularne efekty !

 • Weronika 2016-02-19 09:43

  Po praz pierwszy dostałam go do testowania, później kupowałam już sama. Największy plus to długotrwałe uczucie odświeżenia, gładkie, lśniące ząbki, lekkie wybielanie (razem z pastą wybielającą daje widoczne efekty). Polecam!

 • Ola 2015-08-08 17:05

  Ma nieco ostry smak, ale można się do niego przyzwyczaić. Ja zauważyłam różnicę po 1-2 tyg. stosowania, zęby przestały być już tak "żółte" a wybielały. Efekt póki co utrzymuje się :)

 • Problemy z oddawaniem moczu

  Problemy z oddawaniem moczu

  Czytaj artykuł
  Wiosenna odnowa

  Wiosenna odnowa

  Czytaj artykuł
  Przewijanie niemowlęcia

  Przewijanie niemowlęcia

  Czytaj artykuł
 • Alicja 2015-08-08 17:03

  Od czasu do czasu płuczę nim usta, większych różnic nie zauważyłam. Jak dla mnie po prostu zwykły produkt do higieny jamy ustnej

 • JoJo 2015-08-08 17:03

  Rzeczywiście pomaga nieco w wybielaniu zębów, jednak moim zdaniem w ten sposób możemy nieco przesadzić. Połączenie fosforu z pasty do zebów i tego płynu jest już przesadą!

 • Zapoznaj się z ulotką Oral-B, 3D White LuxeHealthy Shine

  Producent:

  PROCTER & GAMBLE

  Thumb procter and gamble

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników Najlepsze produkty - wybielanie zębów

  BlanX Med Białe Zęby, pasta do zębów

  4.03 opinii:
  BlanX Med Białe Zęby, pasta do zębów zawiera wyciąg z porostu islandzkiego w mikrosferach...
  czytaj dalej »

  BlanX Med Białe Zęby, pasta do zębów zawiera wyciąg z porostu islandzkiego w mikrosferach... czytaj dalej »

  Preparat Oral-B, 3D White LuxeHealthy Shine został przyporządkowany do kategorii Uroda wraz z tagami: płyn wybielający, płyn, jama ustna, płyn do płukania, płyn do płukania jamy ustnej, pasty do zębów, pielęgnacja ogolna. Wytwórcą specyfiku Oral-B, 3D White LuxeHealthy Shine jest Procter & Gamble, który również jest wytwórcą takich specyfików jak Pantene Pro-V Intensywna Regeneracja, Blend-a-med, Whitestrips 3D, Pantene Pro-V Restoratives, Blend-a-med, 3D White Luxe Glamorous White, Oral-B, 3D White LuxeHealthy Shine. Ulotka specyfiku Oral-B, 3D White LuxeHealthy Shine jest dostępna i można ją przeczytać. Na naszej stronie mogą Państwo sprawdzić recenzje na temat Oral-B, 3D White LuxeHealthy Shine oraz znaleźć opis produktu i przejrzeć jego opakowanie. Produkt Oral-B, 3D White LuxeHealthy Shine można kupić bez recepty. W czytelni nie ma jeszcze wpisów na temat preparatu Oral-B, 3D White LuxeHealthy Shine. Produkt Oral-B, 3D White LuxeHealthy Shine został dołączony do bazy serwisu w dniu 2015-05-15 06:07. Jeżeli jesteś osobą, która używała produktu Oral-B, 3D White LuxeHealthy Shine to prosimy o dodanie swojej recenzji. Nasza platforma współtworzona jest przez internautów i to właśnie dzięki osobom takim jak Ty możemy dzielić się z innymi informacjami na temat użytkowania Oral-B, 3D White LuxeHealthy Shine. Jeżeli dodasz informację na temat preparatu Oral-B, 3D White LuxeHealthy Shine to z pewnością pomożesz wielu odwiedzającym.