Ciekawe przyprawy, których nie powinno zabraknąć w kuchni

Ciekawe przyprawy, których nie powinno zabraknąć w kuchni

Czytaj artykuł
Dlaczego warto stosować płyny do płukania ust?

Dlaczego warto stosować płyny do płukania ust?

Czytaj artykuł
Właściwości cukru brzozowego

Właściwości cukru brzozowego

Czytaj artykuł

Kup w sklepie

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Elżbieta 2016-03-07 12:09

  Pastylki bardzo smakują moim dzieciom.Polecam

 • Izabela 2016-03-05 10:56

  Moja córka je uwielbia, są to jedyne pastylki na gardło, które chce brać. Nazywa je cukierkami na gardło. Zazwyczaj wystarczy jedna pastylka by złagodzić drapanie w gardle na dłuższy czas. Jak mała miała chrypkę przy przeziębieniu też okazały się pomocne.

 • Zapoznaj się z ulotką

  Producent:

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Produkt Olimp Ulgard Junior został dołączony do kategorii Zdrowie wraz z tagami: dla dzieci, chrypka, ochrona gardła, gardło, pastylki na ból gardła, ból gardła, pastylki do ssania z propolisem. Wytwórcą produktu Olimp Ulgard Junior jest , który również jest twórcą takich preparatów jak . Ulotka preparatu Olimp Ulgard Junior jest dostępna i można ją zobaczyć. Na naszej stronie mogą Państwo przeczytać informacje na temat Olimp Ulgard Junior oraz znaleźć opis preparatu i przejrzeć jego opakowanie. Produkt Olimp Ulgard Junior można dostać bez recepty.