Jak walczyć ze zgagą i nadkwaśnością? cz. 1

Jak walczyć ze zgagą i nadkwaśnością? cz. 1

Czytaj artykuł
Pieczarki i ich zalety

Pieczarki i ich zalety

Czytaj artykuł
Tabletki odchudzające na bazie zielonej kawy

Tabletki odchudzające na bazie zielonej kawy

Czytaj artykuł

Kup w sklepie

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

  • Tatiana 2016-03-04 13:47

    Smaczny i bardzo pomocny zarówno przy bólu gardła jak i przy chrypce. Już jedna pastylka potrafi uśmierzyć drapanie bądź swędzie w gardle i zapewnia mu nawilżenia na dłuższy czas. Na nic lepszego jeszcze nie trafiłam.

  • Zapoznaj się z ulotką

    Producent:

    Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

    Specyfik Olimp Ulgard Herbal został dołączony do kategorii Zdrowie wraz z tagami: ochrona gardła, chrypka, garło, pastylki na ból gardła, ból gardła, pastylki do ssania. Wytwórcą specyfiku Olimp Ulgard Herbal jest , który również jest wytwórcą takich specyfików jak . Ulotka produktu Olimp Ulgard Herbal jest dostępna i można ją pobrać. W naszej witrynie mogą Państwo sprawdzić informacje na temat Olimp Ulgard Herbal oraz znaleźć opis specyfiku i zobaczyć jego opakowanie. Preparat Olimp Ulgard Herbal można kupić bez recepty. W czytelni nie ma jeszcze artykułów na temat preparatu Olimp Ulgard Herbal. Specyfik Olimp Ulgard Herbal został dodany do bazy Supple.PL w dniu 2016-02-04 16:17. Jeżeli jesteś osobą, która używała preparatu Olimp Ulgard Herbal to prosimy o dodanie swojej opinii. Serwis Supple.pl tworzona jest przez użytkowników i to właśnie dzięki nim możemy udostępniać recenzje na temat używania Olimp Ulgard Herbal. Jeżeli dołączysz informację na temat preparatu Olimp Ulgard Herbal to z pewnością pomożesz wielu ludziom.