Olimp Ulgard Herbal

Olimp Ulgard Herbal

miejsce
w rankingu

--

Olimp Ulgard Herbal
5.0
opinii: 1
Na co mogą pomóc leki przeciwwirusowe?

Na co mogą pomóc leki przeciwwirusowe?

Czytaj artykuł
Zdrowy chleb na zakwasie

Zdrowy chleb na zakwasie

Czytaj artykuł
Kiedy warto postawić na suplementy witaminowe?

Kiedy warto postawić na suplementy witaminowe?

Czytaj artykuł

Kup w sklepie

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

  • Tatiana 2016-03-04 13:47

    Smaczny i bardzo pomocny zarówno przy bólu gardła jak i przy chrypce. Już jedna pastylka potrafi uśmierzyć drapanie bądź swędzie w gardle i zapewnia mu nawilżenia na dłuższy czas. Na nic lepszego jeszcze nie trafiłam.

  • Zapoznaj się z ulotką

    Producent:

    Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

    Specyfik Olimp Ulgard Herbal został dołączony do kategorii Zdrowie wraz z tagami: ochrona gardła, chrypka, garło, pastylki na ból gardła, ból gardła, pastylki do ssania. Wytwórcą specyfiku Olimp Ulgard Herbal jest , który również jest wytwórcą takich specyfików jak . Ulotka produktu Olimp Ulgard Herbal jest dostępna i można ją pobrać. W naszej witrynie mogą Państwo sprawdzić informacje na temat Olimp Ulgard Herbal oraz znaleźć opis specyfiku i zobaczyć jego opakowanie. Preparat Olimp Ulgard Herbal można kupić bez recepty. W czytelni nie ma jeszcze artykułów na temat preparatu Olimp Ulgard Herbal. Specyfik Olimp Ulgard Herbal został dodany do bazy Supple.PL w dniu 2016-02-04 16:17. Jeżeli jesteś osobą, która używała preparatu Olimp Ulgard Herbal to prosimy o dodanie swojej opinii. Serwis Supple.pl tworzona jest przez użytkowników i to właśnie dzięki nim możemy udostępniać recenzje na temat używania Olimp Ulgard Herbal. Jeżeli dołączysz informację na temat preparatu Olimp Ulgard Herbal to z pewnością pomożesz wielu ludziom.