Olfen Patch

Olfen Patch

miejsce
w rankingu

--

Olfen Patch
0.0
opinii: 0
Sposoby na migrenę – jak z nią walczyć i jak się przed nią ustrzec?

Sposoby na migrenę – jak z nią walczyć i jak się przed nią ustrzec?

Czytaj artykuł
Bolesny problem

Bolesny problem

Czytaj artykuł
Jak szukać przyczyn bólu głowy?

Jak szukać przyczyn bólu głowy?

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Zapoznaj się z ulotką Olfen Patch

Producent:

Opis:

Olfen Patch to preparat dostępny w postaci plastrów leczniczych. Plastry przeznaczone są do stosowania miejscowego. Preparat skutecznie łagodzi dolegliwości bólowe. Wskazaniem do stosowania plastrów Olfen Patch jest: zwichnięcie (ręce i nogi) oraz nadwyrężenie. Olfen Patch to skuteczne rozwiązanie na nagłe, bolesne kontuzje sportowe.

Skład:

W składzie plastrów leczniczych Olfen Patch znajdują się następujące substancje: diklofenak sodowy, makrogolu eter laurylowy, diizopropylu adypinian, glicerol, glikol propylenowy, sorbitol ciekły krystalizujący, sodu poliakrylan, karmeloza sodowa, metakrylanu butylu kopolimer zasadowy, krzemionka koloidalna bezwodna, kaolin lekki naturalny, sodu siarczan bezwodny, disodu edetynian, butylohydroksytoulen, glinu potasu siarczan, kwas winowy, lewomentol, woda oczyszczona, poliestrowa warstwa nośna, polipropylenowy film ochronny.

Dawkowanie:

Dawkowanie preparatu powinno odbywać się zgodnie z zaleceniami lekarza lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może wiązać się to z poważnymi konsekwencjami zdrowotnymi. Plaster należy starannie przykleić na bolące miejsce.

Przeciwwskazania:

Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik preparatu. Lek należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przed zażyciem należy dokładnie zapoznać się z treścią ulotki oraz sprawdzić datę ważności na opakowaniu. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może doprowadzić to do poważnych konsekwencji zdrowotnych.

Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

Ranking zamienników Najlepsze produkty - przeciwbólowy

Produkt Olfen Patch został dodany do kategorii Ból wraz z tagami: Ból, zdrowie, przeciwbólowy. Producentem specyfiku Olfen Patch jest , który również jest twórcą takich specyfików jak . Ulotka specyfiku Olfen Patch jest dostępna i można ją zobaczyć. Na naszej stronie mogą Państwo sprawdzić opinie na temat Olfen Patch oraz znaleźć opis specyfiku i obejrzeć jego opakowanie. Produkt Olfen Patch dostępny jest bez recepty. Na naszym blogu nie ma jeszcze wpisów na temat preparatu Olfen Patch. Preparat Olfen Patch został dodany do naszej bazy w dniu 2015-08-24 11:55. Jeżeli jesteś osobą, która używała preparatu Olfen Patch to prosimy o dodanie swojej recenzji. strona internetowa Supple.pl tworzona jest przez pacjentów i to właśnie dzięki Wam możemy udostępniać informacje na temat używania Olfen Patch. Jeżeli utworzysz opinię na temat preparatu Olfen Patch to z pewnością pomożesz wielu ludziom.