Olejek melisowy

Olejek melisowy

miejsce
w rankingu

--

Olejek melisowy
0.0
opinii: 0
Zimowy problem - atopowe zapalenie skóry

Zimowy problem - atopowe zapalenie skóry

Czytaj artykuł
Korzyści z picia zielonej herbaty

Korzyści z picia zielonej herbaty

Czytaj artykuł
Erytrytol - najzdrowszy cukier świata

Erytrytol - najzdrowszy cukier świata

Czytaj artykuł

Kup w sklepie

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Zapoznaj się z ulotką

Producent:

Thumb etja

Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

Produkt Olejek melisowy został dodany do kategorii Zdrowie wraz z tagami: olejki eteryczne, stres, bezsenność, ból głowy, Nerwobóle. Wytwórcą specyfiku Olejek melisowy jest Etja, który również jest twórcą takich produktów jak Olejek kminkowy, Olejek Pomarańczowy, Olejek miętowy, Olejek melisowy, Olejek Rozmarynowy. Ulotka preparatu Olejek melisowy jest dostępna i można ją pobrać. Na stronie Supple.PL mogą Państwo przeczytać opinie na temat Olejek melisowy oraz znaleźć opis preparatu i zobaczyć jego opakowanie. Specyfik Olejek melisowy można kupić bez recepty. Na naszym blogu nie ma jeszcze artykułów na temat preparatu Olejek melisowy. Specyfik Olejek melisowy został dołączony do naszej bazy w dniu 2016-04-14 09:11. Jeżeli jesteś osobą, która używała preparatu Olejek melisowy to prosimy o napisanie swojej recenzji. Platforma współtworzona jest przez odwiedzających i to właśnie dzięki osobom takim jak Ty możemy dzielić się z innymi informacjami na temat użytkowania Olejek melisowy. Jeżeli dodasz informację na temat produktu Olejek melisowy to z pewnością pomożesz wielu ludziom.