Olej Rokitnikowy

Olej Rokitnikowy

miejsce
w rankingu

--

Olej Rokitnikowy
0.0
opinii: 0
Zdrowa zielona moda – młody jęczmień

Zdrowa zielona moda – młody jęczmień

Czytaj artykuł
Dieta a orzechy – które z nich są najbardziej wartościowe?

Dieta a orzechy – które z nich są najbardziej wartościowe?

Czytaj artykuł
Zapalenie pęcherza - jak sobie z nim poradzić?

Zapalenie pęcherza - jak sobie z nim poradzić?

Czytaj artykuł

Kup w sklepie

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Zapoznaj się z ulotką

Producent:

Opis:

n/a

Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

Ranking zamienników

Mastika

4.1712 opinii:
Mastika to preparat dostępny w postaci kapsułek. Skład preparatu opiera się na naturalnych...
czytaj dalej »

Mastika to preparat dostępny w postaci kapsułek. Skład preparatu opiera się na naturalnych... czytaj dalej »

4.1712 opinii:

Specyfik Olej Rokitnikowy został zapisany do kategorii Zdrowie wraz z tagami: wrzody, niewydolność żylna, ból brzucha, trawienie, układ pokarmowy. Wytwórcą produktu Olej Rokitnikowy jest , który również jest wytwórcą takich specyfików jak . Ulotka preparatu Olej Rokitnikowy jest dostępna i można ją pobrać. Na stronie Supple.PL mogą Państwo sprawdzić recenzje na temat Olej Rokitnikowy oraz znaleźć opis produktu i przejrzeć jego zdjęcia. Preparat Olej Rokitnikowy dostępny jest bez recepty. W naszej bazie wiedzy nie ma jeszcze artykułów na temat preparatu Olej Rokitnikowy. Specyfik Olej Rokitnikowy został zapisany do naszej bazy w dniu 2015-08-20 11:57. Jeżeli jesteś osobą, która używała specyfiku Olej Rokitnikowy to prosimy o napisanie swojej recenzji. Platforma Supple.pl uzupełniana jest przez odwiedzających i to właśnie dzięki osobom takim jak Ty możemy udostępniać opinie na temat korzystania z Olej Rokitnikowy. Jeżeli utworzysz recenzję na temat preparatu Olej Rokitnikowy to z pewnością pomożesz wielu osobom.