Jak walczyć ze zgagą i nadkwaśnością? cz. 2

Jak walczyć ze zgagą i nadkwaśnością? cz. 2

Czytaj artykuł
Co jeść, by wzmocnić włosy?

Co jeść, by wzmocnić włosy?

Czytaj artykuł
Na co zwracać uwagę wybierając sztuczne łzy?

Na co zwracać uwagę wybierając sztuczne łzy?

Czytaj artykuł

Kup w sklepie

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Zapoznaj się z ulotką

Producent:

Opis:

n/a

Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

Ranking zamienników

Mastika

4.0911 opinii:
Mastika to preparat dostępny w postaci kapsułek. Skład preparatu opiera się na naturalnych...
czytaj dalej »

Mastika to preparat dostępny w postaci kapsułek. Skład preparatu opiera się na naturalnych... czytaj dalej »

4.0911 opinii:

Specyfik Olej Rokitnikowy został zapisany do kategorii Zdrowie wraz z tagami: wrzody, niewydolność żylna, ból brzucha, trawienie, układ pokarmowy. Wytwórcą produktu Olej Rokitnikowy jest , który również jest wytwórcą takich specyfików jak . Ulotka preparatu Olej Rokitnikowy jest dostępna i można ją pobrać. Na stronie Supple.PL mogą Państwo sprawdzić recenzje na temat Olej Rokitnikowy oraz znaleźć opis produktu i przejrzeć jego zdjęcia. Preparat Olej Rokitnikowy dostępny jest bez recepty. W naszej bazie wiedzy nie ma jeszcze artykułów na temat preparatu Olej Rokitnikowy. Specyfik Olej Rokitnikowy został zapisany do naszej bazy w dniu 2015-08-20 11:57. Jeżeli jesteś osobą, która używała specyfiku Olej Rokitnikowy to prosimy o napisanie swojej recenzji. Platforma Supple.pl uzupełniana jest przez odwiedzających i to właśnie dzięki osobom takim jak Ty możemy udostępniać opinie na temat korzystania z Olej Rokitnikowy. Jeżeli utworzysz recenzję na temat preparatu Olej Rokitnikowy to z pewnością pomożesz wielu osobom.