Olej kamforowy

Olej kamforowy

miejsce
w rankingu

--

Olej kamforowy
5.0
opinii: 2
Bolesny problem

Bolesny problem

Czytaj artykuł
Jak szukać przyczyn bólu głowy?

Jak szukać przyczyn bólu głowy?

Czytaj artykuł
Czy wiesz jak radzić sobie z bólem zatok?

Czy wiesz jak radzić sobie z bólem zatok?

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Opinia użytkownika 2016-04-12 13:29

  polecam

 • Opinia użytkownika 2016-02-24 12:15

  bardzo dobry

 • Zapoznaj się z ulotką Olej kamforowy

  Producent:

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników Najlepsze produkty - Lek przeciwbólowy

  Produkt Olej kamforowy został dodany do kategorii Ból wraz z tagami: Ból ucha, ból mięśni, ból stawów, Nerwobóle, zdrowie, lek przeciwzapalny, lek przeciwbólowy. Producentem specyfiku Olej kamforowy jest , który również jest producentem takich specyfików jak . Ulotka produktu Olej kamforowy jest dostępna i można ją pobrać. W naszej witrynie mogą Państwo przeczytać recenzje na temat Olej kamforowy oraz znaleźć opis produktu i obejrzeć jego opakowanie. Produkt Olej kamforowy można kupić bez recepty. Na naszym blogu nie ma jeszcze wpisów na temat preparatu Olej kamforowy. Preparat Olej kamforowy został dołączony do bazy serwisu w dniu 2015-08-22 12:17. Jeżeli jesteś osobą, która używała preparatu Olej kamforowy to prosimy o zamieszczenie swojej recenzji. Platforma Supple.pl uzupełniana jest przez internautów i to właśnie dzięki Wam możemy udostępniać opinie na temat użytkowania Olej kamforowy. Jeżeli utworzysz opinię na temat produktu Olej kamforowy to z pewnością pomożesz wielu osobom.