Reklama baner
Olay Complete

Olay Complete

miejsce
w rankingu

--

Olay Complete
0.0
opinii: 0

Kup w sklepie

Jak sobie radzić zimą ze skórą atopową?

Jak sobie radzić zimą ze skórą atopową?

Czytaj artykuł
Kosmetyk doskonały dla suchej skóry

Kosmetyk doskonały dla suchej skóry

Czytaj artykuł
Właściwości glinki białej Kaolinite

Właściwości glinki białej Kaolinite

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Zapoznaj się z ulotką Olay Complete

Producent:

OLAY

Thumb olay

Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

Preparat Olay Complete został dołączony do kategorii Uroda wraz z tagami: zimowa ochrona, krem odżywczy, Pielęgnacja twarzy, krem na noc. Producentem preparatu Olay Complete jest Olay, który również jest producentem takich preparatów jak Complete Care, Multi-Radiance Fluid SPF 15, Olay Complete, Olay Complete. Ulotka specyfiku Olay Complete jest dostępna i można ją przeczytać. Na stronie Supple.PL mogą Państwo sprawdzić opinie na temat Olay Complete oraz znaleźć opis specyfiku i zobaczyć jego zdjęcia. Preparat Olay Complete dostępny jest bez recepty. W dziale z wpisami nie ma jeszcze informacji na temat preparatu Olay Complete. Specyfik Olay Complete został dołączony do bazy danych w dniu 2016-04-18 10:09. Jeżeli jesteś osobą, która używała specyfiku Olay Complete to prosimy o dołączenie swojej opinii. Nasza platforma tworzona jest przez pacjentów i to właśnie dzięki nim możemy dzielić się z innymi informacjami na temat stosowania Olay Complete. Jeżeli napiszesz informację na temat specyfiku Olay Complete to z pewnością pomożesz wielu odwiedzającym.