Oeparol Balance

Oeparol Balance

miejsce
w rankingu

--

Oeparol Balance
3.5
opinii: 4
Zdrowe i lśniące włosy

Zdrowe i lśniące włosy

Czytaj artykuł
Domowe kosmetyki z herbaty

Domowe kosmetyki z herbaty

Czytaj artykuł
Jak się opalać, gdy brakuje słońca?

Jak się opalać, gdy brakuje słońca?

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Henryka 2016-02-25 13:15

  Idealnie sprawdza się w chłodniejszych porach roku, dzięki niej nawet moje mimowolne oblizywanie i przygryzanie warg nawet na mrozie nie przynosi przykrych konsekwencji.Polecam.

 • WIONER 2015-07-06 22:23

  OJ miałem dać 3!

 • Wioner 2015-07-06 22:23

  Ogólnie jest dobra, ale bez szału jakoś. Istnieje wiele pomadek na rynku, które są o wiele lepsze a przede wszystkim tańsze!

 • Przegląd zalet jazdy na rowerze

  Przegląd zalet jazdy na rowerze

  Czytaj artykuł
  Krople bez konserwantów to zdrowe oczy

  Krople bez konserwantów to zdrowe oczy

  Czytaj artykuł
  Cudotwórcze właściwości kolendry.

  Cudotwórcze właściwości kolendry.

  Czytaj artykuł
 • Opetka 2015-07-06 22:21

  Idealna pomadka na każdą okazje. NIe było jeszcze sytuacji kiedy nie była dobra. Działa znakomicie i wiem, że zawsze mi pomoże :)

 • Zapoznaj się z ulotką Oeparol Balance

  Producent:

  ADAMED CONSUMER HEALTHCARE S.A

  Thumb adamed

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników Najlepsze produkty -

  Preparat Oeparol Balance został dodany do kategorii Uroda wraz z tagami: zimowa ochrona, pomadka, pomadka do ust, do ust, pomadka ochronna, usta, Pielęgnacja twarzy. Producentem preparatu Oeparol Balance jest Adamed Consumer Healthcare S.A, który również jest twórcą takich produktów jak Oeparol Balance. Ulotka preparatu Oeparol Balance jest dostępna i można ją pobrać. Na naszej stronie mogą Państwo sprawdzić recenzje na temat Oeparol Balance oraz znaleźć opis specyfiku i zobaczyć jego opakowanie. Preparat Oeparol Balance można dostać bez recepty. W dziale z wpisami nie ma jeszcze informacji na temat preparatu Oeparol Balance. Preparat Oeparol Balance został dołączony do bazy serwisu w dniu 2015-05-06 06:04. Jeżeli jesteś osobą, która używała specyfiku Oeparol Balance to prosimy o zamieszczenie swojej recenzji. Nasza strona uzupełniana jest przez użytkowników i to właśnie dzięki osobom takim jak Ty możemy dzielić się z innymi informacjami na temat korzystania z Oeparol Balance. Jeżeli napiszesz recenzję na temat preparatu Oeparol Balance to z pewnością pomożesz wielu osobom.