Moda na niemycie włosów

Moda na niemycie włosów

Czytaj artykuł
Olej babassu i jego zalety?

Olej babassu i jego zalety?

Czytaj artykuł
Zalety kosmetyków mineralnych

Zalety kosmetyków mineralnych

Czytaj artykuł

Kup w sklepie

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Beata 2016-04-18 12:26

  nie polecam ....nie działa nawet na minimalne zmarszczki

 • Opinia użytkownika 2016-03-21 12:01

  świetnie nawilżył moją b a r d z o suchą skórę!polecam!

 • Kinga 2015-08-10 12:39

  U mnie minimalnie wysusza skórę pod oczami, ale pomimo tego znacznie łatwiej mi się go nakłada niż krem. Ma fajną wodnistą konsystencję, umożliwia ona łatwiejsze nałożenie. Rozjaśnia i niweluje cienie pod oczyma.

 • Lista produktów, które obniżą Twój stres

  Lista produktów, które obniżą Twój stres

  Czytaj artykuł
  Czy operacyjne leczenie stulejki i obrzezanie to jest to samo?

  Czy operacyjne leczenie stulejki i obrzezanie to jest to samo?

  Czytaj artykuł
  Kaki - owoc na komórki rakowe

  Kaki - owoc na komórki rakowe

  Czytaj artykuł
 • Aga 2015-08-10 12:35

  Głównie na próbę kupiłam ten żel pod oczy, kremów już więcej nie chciałam, bo słabo kryły i powstawały plamy. Kulką jakoś lepiej jest mi pokryć wszystkie cienie. Ja mogę go polecić każdemu jak najbardziej, dla mnie to bardzo dobre rozwiązanie :)

 • Lolita 2015-08-10 12:32

  U mnie w ogóle nie rozświetlił cieniów pod oczami a do tego bardzo słabo kryje :/ Ja go nie polecam, lepsze są normalne kremy

 • Zapoznaj się z ulotką

  Producent:

  Thumb garnier

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Specyfik NutriDermist został dodany do kategorii Uroda wraz z tagami: pod oczy, roll-on, roll-on pod oczy, kosmetyki. Wytwórcą preparatu NutriDermist jest Garnier, który również jest wytwórcą takich produktów jak Mineral Deodorant, ActionControl 48h Spray, Nawilżająca pielęgnacja 7 Dni, Podstawa Pielęgnnacji, Czysta skóra Active Pure Active, Garnier UltraLift. Ulotka produktu NutriDermist jest dostępna i można ją zobaczyć. W naszym serwisie mogą Państwo sprawdzić recenzje na temat NutriDermist oraz znaleźć opis produktu i zobaczyć jego obrazki. Produkt NutriDermist dostępny jest bez recepty.