NutriDermist

NutriDermist

miejsce
w rankingu

--

NutriDermist
3.0
opinii: 5
Pielęgnacja włosów olejami

Pielęgnacja włosów olejami

Czytaj artykuł
Jak się opalać, gdy brakuje słońca?

Jak się opalać, gdy brakuje słońca?

Czytaj artykuł
Kosmetyk idealny dla suchej skóry

Kosmetyk idealny dla suchej skóry

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Beata 2016-04-18 12:26

  nie polecam ....nie działa nawet na minimalne zmarszczki

 • Opinia użytkownika 2016-03-21 12:01

  świetnie nawilżył moją b a r d z o suchą skórę!polecam!

 • Kinga 2015-08-10 12:39

  U mnie minimalnie wysusza skórę pod oczami, ale pomimo tego znacznie łatwiej mi się go nakłada niż krem. Ma fajną wodnistą konsystencję, umożliwia ona łatwiejsze nałożenie. Rozjaśnia i niweluje cienie pod oczyma.

 • Dezynsekcja, dezynfekcja, deratyzacja, czyli o kłopotliwych terminach

  Dezynsekcja, dezynfekcja, deratyzacja, czyli o kłopotliwych terminach

  Czytaj artykuł
  Dlaczego warto sięgać po orzeszki piniowe?

  Dlaczego warto sięgać po orzeszki piniowe?

  Czytaj artykuł
  10 powodów dlaczego warto jeść jabłka

  10 powodów dlaczego warto jeść jabłka

  Czytaj artykuł
 • Aga 2015-08-10 12:35

  Głównie na próbę kupiłam ten żel pod oczy, kremów już więcej nie chciałam, bo słabo kryły i powstawały plamy. Kulką jakoś lepiej jest mi pokryć wszystkie cienie. Ja mogę go polecić każdemu jak najbardziej, dla mnie to bardzo dobre rozwiązanie :)

 • Lolita 2015-08-10 12:32

  U mnie w ogóle nie rozświetlił cieniów pod oczami a do tego bardzo słabo kryje :/ Ja go nie polecam, lepsze są normalne kremy

 • Zapoznaj się z ulotką NutriDermist

  Producent:

  GARNIER

  Thumb garnier

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników Najlepsze produkty - roll-on pod oczy

  Produkt NutriDermist został zapisany do kategorii Uroda wraz z tagami: pod oczy, roll-on, roll-on pod oczy, kosmetyki. Wytwórcą produktu NutriDermist jest Garnier, który również jest producentem takich produktów jak Mineral Deodorant, ActionControl 48h Spray, Nawilżająca pielęgnacja 7 Dni, Podstawa Pielęgnnacji, Czysta skóra Active Pure Active, Garnier UltraLift. Ulotka specyfiku NutriDermist jest dostępna i można ją zobaczyć. W naszej witrynie mogą Państwo zobaczyć recenzje na temat NutriDermist oraz znaleźć opis produktu i zobaczyć jego opakowanie. Produkt NutriDermist można kupić bez recepty. W dziale z wpisami nie ma jeszcze wpisów na temat preparatu NutriDermist. Produkt NutriDermist został zapisany do bazy serwisu w dniu 2015-05-15 06:03. Jeżeli jesteś osobą, która używała produktu NutriDermist to prosimy o napisanie swojej recenzji. Nasza platforma współtworzona jest przez internautów i to właśnie dzięki nim możemy udostępniać opinie na temat użytkowania NutriDermist. Jeżeli dołączysz recenzję na temat specyfiku NutriDermist to z pewnością pomożesz wielu osobom.