Nutrend Whey Core 100

Nutrend Whey Core 100

miejsce
w rankingu

--

Nutrend Whey Core 100
4.0
opinii: 1
Kim jest trener personalny i dlaczego powinnam korzystać z jego usług?

Kim jest trener personalny i dlaczego powinnam korzystać z jego usług?

Czytaj artykuł
BCAA - co to takiego?

BCAA - co to takiego?

Czytaj artykuł
Jak wzmocnić organizm na wiosnę?

Jak wzmocnić organizm na wiosnę?

Czytaj artykuł

Kup w sklepie

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

  • Kuba 2016-03-02 15:26

    Bardzo dobre w smaku bialko.30 gram z 150 ml wody rewelacja

  • Zapoznaj się z ulotką

    Producent:

    Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

    Produkt Nutrend Whey Core 100 został zapisany do kategorii Dla sportowców wraz z tagami: Białko, odżywki białkowe. Producentem produktu Nutrend Whey Core 100 jest , który również jest wytwórcą takich produktów jak . Ulotka preparatu Nutrend Whey Core 100 jest dostępna i można ją pobrać. Na stronie Supple.PL mogą Państwo zobaczyć recenzje na temat Nutrend Whey Core 100 oraz znaleźć opis specyfiku i obejrzeć jego opakowanie. Preparat Nutrend Whey Core 100 dostępny jest bez recepty. W naszej bazie wiedzy nie ma jeszcze artykułów na temat preparatu Nutrend Whey Core 100. Preparat Nutrend Whey Core 100 został zapisany do bazy danych w dniu 2016-02-11 09:51. Jeżeli jesteś osobą, która używała specyfiku Nutrend Whey Core 100 to prosimy o dołączenie swojej recenzji. Platforma tworzona jest przez internautów i to właśnie dzięki nim możemy udostępniać recenzje na temat korzystania z Nutrend Whey Core 100. Jeżeli zamieścisz informację na temat produktu Nutrend Whey Core 100 to z pewnością pomożesz wielu ludziom.